Віктор Расук


Victor Rasuk
Дата народження:
15 січня 1984

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Віктор Расук - американський актор, народився 15 січня 1984 року в Гарлемі штату Нью-Йорк. У актора домініканське коріння, він ріс разом з братом Сильвестром, який так само займається акторською діяльністю. Разом в образах лідируючих персонажів брати навіть з'явилися у фільмі «Юність Віктора Варгаса» (2002) Пітера Соллета.

Віктор почав навчатися акторської майстерності в школі мистецтв і паралельно пробував зніматися у фільмах. Перші невеликі ролі Расук отримав в серіалах «Швидка допомога» та «Закон і порядок. Спеціальний корпус »наприкінці 1990-х. А в 2000 в 16-річному віці Віктор виконав головну роль в короткометражному фільмі Пітера Соллета «П'ять футів і вище». 29-хвилинна короткометражна стрічка припала до смаку професійним критикам, які нагородили її творців призом на фестивалі «Незалежний дух». Через 2 роки Расук поповнив список своїх ролей втіленням головного персонажа Рока в стрічці Хуана Касереса «Rock steady». У 2004 році на екрани вийшла кримінальна драма режисера Френка Е. Флауерса «Гавань», де Расук ділив знімальну площадку з Орландо Блумом. А через рік паралельно зі зйомками в серіалі «Закон і порядок», Віктор засвітився в одній з головних ролей картини про каліфорнійських серферів і перших скейтбордистів 70-никах «Королі Догтауну», знятої Кетрін Хардвік. Багато складних трюків актор виконував самостійно без допомоги дублерів і каскадерів.

В 2007-му році з виходом на широкі екрани драми «Втрачені в Манхеттені» Альфредо Де Вілла, Расук розширив ряди своїх головних ролей ще однієї - юного фотографа Симона Колона. Через рік Віктор засвітився у кримінальному трилері «Веселе життя в Кректауне» і почав зйомки в головній ролі кримінальної драми «Вояки» режисера Рона Деніелса.

В 2011 Расук виступив в одному з образів фільму за мемуарами реального поета Ніка Філінна «Бути Філінном» Пола Вайца, де партнерами по зйомках були Роберт Де Ніро, Пол Дано і Джуліанна Мур. Критики прохолодно зустріли фільм, тим не менш, похваливши весь акторський склад. А в 2014 році Расук знявся в черговій, і найостаннішій на сьогодні, версії «Годзілли», створеної Гаретом Едвардсом, де постав перед глядачами в образі сержанта Т. Моралеса.

Зараз Віктор Расук зайнятий роботою в новому американському серіалі «Сталкер» і в мелодрамі Сема Тейлора-Джонсона «П'ятдесят відтінків сірого», які повинні вийти на екрани вже в найближчому році.
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар