Емілі Ратаковскі


Персона - Емілі Ратаковскі
Like
Emily Ratajkowski
Дата народження:
07 червня 1991

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Англійська акторка і модель.

Емілі О'Хара Ратаковскі народилася 7 червня 1991 року в районі Вестмінстер у Лондоні, Англія, Великобританія, у родині викладачки англійської мови Катлі Балглі та художника Джона Девіда Ратаковскі. Варто відзначити, що батьки майбутньої акторки не узаконили свої стосунки. Коли Емілі було 5 років, вони перебралися до Сан-Дієго, штат Каліфорнія, США. Дитинство дівчини проходило недалеко від великого міста, в Енсінітасі, де вона жила в маленькому будиночку на березі океану. Ратаковскі пощастило за свої юні роки багато подорожувати Європою. Більше того, майбутня акторка багато жила на Мальорці, Іспанія, і в Бантрі, Ірландія.

Уже з чотирнадцятирічного віку Емілі почала свою модельну кар'єру. Тоді Ратаковскі підписала контракт з агентством "Ford Models", хоча в ті роки вона ще навчалася у школі в Сан-Дієго. Пізніше акторка вступила до Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі на спеціальність "Образотворче мистецтво", але там вона пробула лише один рік. Більший пріоритет Емілі надала модельній сфері.

Дебют Ратаковскі в кінематографі відбувся у 2005 році з фільму Роберта Лейна "Рік і день".

Перші великі проекти в кар'єрі акторки з'явилися протягом 2014-2015 років. Тоді Емілі зіграла в таких картинах, як "Зникла" (2014), "Антураж", "128 ударів у хвилину" (обидві 2015).

За 2018 рік фільмографію Ратаковскі поповнили стрічки "Красуня на всю голову", "Невидимка".

Емілі Ратаковскі заміжня за актором і продюсером Себастьяном Беар-МакКлардом.


ПостериІм’я:
13 липня 2020
Ваш коментар