В'ячеслав Разбегаєв


Вячеслав Разбегаев
Дата народження:
14 жовтня 1965

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Російський актор. 

В'ячеслав Разбегаєв народився в Москві, Росія. 

У зв'язку з бунтарським характером В'ячеслав, насилу переносить шкільну дисципліну, аж до закінчення навчання в одній з найбільш престижних шкіл Москви, балансував на межі відрахування. Проте все обійшлося. Незадовго до початку випускних іспитів В'ячеслав засів за навчання, і буквально за декілька днів підготувався до них на рівні достатньому для того, щоб отримати виключно гарні оцінки. 

В рядах комсомолу не числився, що не стало перешкодою на дорозі вступу в один з найбільш престижних технічних вузів країни. Закінчивши навчання, деякий час працював на заводі. Два місяці проучився в мед училищі, після чого був призваний в ряди Радянської Армії. Службу проходив у військовій частині, розташованій в тайзі. 

Повернувшись з армії, отримав місце монтировщика декорацій на кіностудії "Мосфільм". Приблизно в цей же час поступив на курси акторської майстерності І. М. Тарханова в школі-студії МХАТу, після закінчення яких в 1992 році, отримав місце в Центральному академічному Театрі Російської Армії на сцені якого виступав з 1992 по 2006 рік. 

Кінематографічний дебют Разбегаєва відбувся невеликою роллю в комедії Леоніда Гайдая "На Дерібасовській гарна погода або на Брайтон Біч знову йдуть дощі" (1992). Невеликої ролі виявилося досить українському режисерові Олександру Ісаєву, що запросив актора на головну чоловічу роль в свою кримінальну мелодраму "Зроби мені боляче" (1993). На протязі наступних двох років В'ячеслав зіграв ролі ще в чотирьох картинах: "Троцький" (1993), "Помста блазня" (1993) і "Стріляючі ангели" (1994), після чого не з'являвся у кіно аж до 1999 року. 

Повернувся у велике кіно В'ячеслав досить помітно, зігравши другорядну роль у комедії Григорія Константинопольського "8 з половиною доларів" (1999).  

Всеросійську популярність придбав завдяки участі в двох частинах кримінального бойовика від Егора Кончаловського "Антикілер" (2002) і "Антикілер 2: Антитерор" (2003). З початку нового тисячоліття зіграв більше двох десятків ролей у кіно і на телебаченні. У числі найбільш успішних проектів за участю актора: "В русі" (2002), "Нічний продавець" (2005), "Жесть" (2006) і "Грозові ворота" (ТБ) (2006). 

Сьогодні актор продовжує працювати в театрі, зніматися у кіно і на телебаченні.
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар