Елізабет Різер

Увійти через
Реєстрація
 

Елізабет Різер
 
Елізабет Різер (Elizabeth Reaser)
Дата народження: 15 червня 1975 1975-06-15
Біографія
 

Американська актриса.  

Елізабет Енн Різер народилася 15 червня 1975 року в Блумфілді, штат Мічиган, США. Її мама була домогосподаркою, а батько – адвокатом (пізніше став власником ресторану, а потім учителем). Згодом батьки розлучилися. Поки Ел вчилася в середній школі, вона встигла, попрацювати в кількох місцях (наприклад, подавала ключки та м'ячі в місцевому гольф-клубі). Після школи Елізабет вступила до коледжу при Університеті Окланда в Рочестер Хіллс, але після року навчання вирішила покинути його. Незабаром Різер подала документи в Джулліардську драматичну школу, куди без проблем поступила. Після закінчення в 1999 році Джулліардської школи вона отримала ступінь бакалавра мистецтв.  

Різер дебютувала в кіно в 2000 році в епізодичній ролі серіалу "Клан Сопрано". Рік по тому актриса почала зніматися у великому кіно. Першими її картинами стали "Фанатик" і "13 розмов про одне". Через 3 роки Елізабет вже грала другорядну роль в стрічці "Залишся", в якій брали участь Юен МакГрегор, Райан Гослінг і Наомі Уоттс. У тому ж 2005 була знята непогана картина "Привіт сім'ї".  

За 2007-2008 роки актриса засвітилася в 18 епізодах серіалу "Анатомія пристрасті" в якості Ребекка Поуп.  

З 2008 року і з періодичністю 1 фільм на рік почали виходити "Сутінки". Різер зіграла в кожній стрічці франшизи.  

У 2001 року Ліза змогла зіграти, крім стрічки "Сутінки", ще у двох фільмах: "Бідна багата дівчинка" і "Гуманітарні науки".  

Останньою на цей момент картиною, в якій була Різер, став хоррор "Куіджа. Прокляття дошки диявола (2016)", що вийшов у світ 20 жовтня 2016 року.  

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
26 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw