Крістал Рід


Crystal Reed
Дата народження:
06 лютого 1985

Рейтинг персони

8.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Крістал Рід - американська актриса, що отримала широку популярність завдяки телесеріалу «Вовченя», де виконала роль Еллісон.

Крістал народилася 6 лютого 1985 року в Роузвіллі американського штату Мічиган, там же навчалася у початковій школі «Dort». З юних років дівчина займалася танцями, була капітанам танцювального колективу в шкільному клубі драми. Крім того Крістал брала участь в постановках місцевого театрального співтовариства, де засвітилася в мюзиклах «Скрипаль на даху» та «Енні». Після школи Рід поступила в університет «Wayne State University», де здобула диплом бакалавра за фахом у сфері образотворчих мистецтв, після чого переїхала до Чикаго, де брала участь у місцевих театральних постановках і відвідувала майстер-класи в театрах «Second City», «iO Chicago Theater» і студії «Act One». Потім актриса поїхала підкорювати Голлівуд.

Перші роки своєї творчої кар'єри на екрані актриса відточувала свої навички в американських серіалах, в 2010 році її можна було побачити в епізодах таких багатосерійних стрічок, як «CSI Місце злочину» (в ролі Джулі в епізоді «Lost & Found»), «CSI: Місце злочину Нью-Йорк» (в образі Джулс Родей в епізоді «Damned If You Do»), «Гідність Бергера» (Рене в епізоді «The Berger Cometh»), «Ріцціонлі і Айлз» (у ролі Наталі в епізоді «She Works Hard For The Money»), «До смерті красива» (у ролі Елі в епізоді «He Said, She Said»).

У 2010 році Рід була запрошена на одну з ролей (Деніс) повнометражного фантастичного бойовика «Скайлайн» режисерів Коліна і Грега Штраус. Через рік глядачі змогли побачити Крістал в мелодрамі Глена Фікарра і Джона Рекуа «Це безглузде кохання», де актриса знімалася разом з Джуліанною Мур, Райаном Гослінгом і Стівом Каррелом.

У 2012 році Крістал Рід виконала роль Ребекки Оджін у ще одній мелодрамі - «За ознаками сумісності» режисера Брайана Фогеля, з Дженніфер Лав Хьюітт та Іваном Сергієм у головних ролях. І вже через рік, у 2013, відбулася прем'єра трилера Маліка Бейдер «Одержима», в якому Крістал стала виконавицею головної ролі Бесс, а її партнером по зйомках став актор Лукас Тілл.

Також варто згадати, що з 2011 року Рід знімається в основному складі в серіалі жанру жахів «Вовченя», де вже кілька сезонів з'являється перед телеглядачами в ролі Еліссон Ардженто. Після цієї ролі актриса отримала впізнаваність у багатомільйонної аудиторії любителів серіалів.

Зараз актриса знімається в драмі Денніса Хауке «Занадто пізно», де вона виконає одну з головних ролей (Дороті). Фільм планується до виходу на екрани в 2015 році.Постери
Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар