Келлі Райллі


Kelly Reilly
Дата народження:
18 липня 1977

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Актриса, продюсер

Джессіка Келлі Шибон Райллі народилася і виросла в Чессінгтоні, графстві Суррей, південна Англія, в сім'ї відставного поліцейського, Джека Райллі, і секретаря в лікарні. Бабуся і дідусь актриси були ірландцями.

Для батьків акторські амбіції Келлі були, м'яко кажучи, шоком. Вона розповідала в інтерв'ю, що хоча і не походить з театральної родини, але перше відвідування вистави стало для Райллі променем світла, який вів її за собою. Молода дівчина покинула будинок у 16 років, незважаючи на побоювання батьків.

Келлі Райллі не відвідувала драматичної школи. Замість цього вона ходила на всілякі кастинги і працювала офіціанткою. Поки не отримала свою першу роль у 18 років у телевізійному проекті "Головний підозрюваний 4", де її колегою була Хелен Міррен. Коли 6 років потому Келлі грала молодого персонажа Міррен, старша актриса обняла її і сказала "Я знала, що ти з усім впораєшся".

З тих пір вона майже не робила перерв у зйомках і режисери цінували її роботу дуже високо, називаючи "абсолютно природною" і "тою, що відчуває інстинктивно".

Келлі Райллі категорично відмовляється займатися чим-небудь крім свого ремесла. На відміну від своїх ровесниць, її рідко можна побачити на червоній доріжці або у фотосесіях модних журналів. Актриса пояснює це тим, що їй нецікаво бути знаменитою Келлі, вона хоче бути відома своїми персонажами в кіно. "В індустрії, де всі прикидаються ким завгодно, потрібно бути правдивим із самим собою", - говорить вона.

На даний момент 20ти річний досвід актриси налічує багато проектів: в театрі, на телебаченні і в кіно. Келлі Райллі 7 разів отримувала різні нагороди та номінації. У тому числі від Каннського кінофестивалю, Голлівуду, London Critics Circle та ін.

Широкому колу глядачів відомі її ролі у фільмах "Гордість і упередження" Джо Райта з Кірою Найтлі, "Місіс Хендерсон представляє", "Шерлок Холмс" Гая Річі й "Голгофа" Джона Майкла МакДони. Також не можна не згадати її роль в серіалі "Справжній детектив", у другому сезоні. Келлі Райллі зіграла дружину Френка Семіона (Вінс Вон) - Джордан Семіон, сильний і цікавий персонаж, який полюбився глядачеві.

У 2014 році вийшов серіал "Чорний ящик", де Райллі виступила не лише як актриса, але і як один з продюсерів. Телевізійний проект був знятий для американської аудиторії. Келлі знялася разом з Ванессою Редгрейв. Її персонаж - знаменитий нейрофізіолог, який приховує таємницю свого психічного стану.

Для актриси Америка вже стала постійним місцем перебування. У 2012 році вона вийшла заміж за нью-йоркця Кайла Богера.
Постери
Ім’я:
23 січня 2021
Ваш коментар