Кріс Рено


Персона - Кріс Рено
Like
Chris Renaud

Рейтинг персони

6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський режисер, аніматор, актор, продюсер і сценарист.

Кріс Рено народився у грудні 1966 року Балтіморі, штат Меріленд, США. У п'ятнадцятирічному віці майбутній режисер перебрався до Бетлхему, штат Пенсільванія, через роботу батька на компанію "Bethlehem Steel". У шкільні роки Кріс був художником у шкільній газеті, а також створював власні комікси. Рено відвідував Старшу школу Паркленда в Аллентауні, штат Пенсільванія (став випускником цього закладу в 1985 році), а також Школу мистецтв Баума в тому ж Аллентауні. Пізніше майбутній режисер навчався в Сіракузькому університеті, штат Нью-Йорк (закінчив у 1989 році). Після цього Кріс працював графічним дизайнером у спортивній розважальної індустрії.

Дебют Рено в кінематографі відбувся у 2005 році з посади художника сторіборду в мультфільмі Кріса Веджа та Карлоса Салдани "Роботи". Через рік Кріс попрацював над створенням короткометражки своєї режисури "Не час для горіхів", яка номінувалася на "Оскар".

У проміжку часу між 2010 і 2013 роками Рено як режисер й актор узяв участь у створенні таких картин, як "Нікчемний Я" (2010), "Лоракс" (2012), "Нікчемний Я 2" (2013, номінація на "Оскар") .

Протягом 2016 року він озвучив персонажів у стрічках "Співай" і "Таємне життя тварин", а також зрежисував останню. Кріс Рено одружений із Лорен Рено. У пари є двоє дітей: Джон і Кілі.Ім’я:
26 травня 2020
Ваш коментар