Джеремі Реннер


Jeremy Renner
Дата народження:
07 січня 1971

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 14

Біографія

Американський актор. 

Народився в Модесто, Каліфорнія, США. 

До того, як поступити в коледж, Джеремі і не думав про акторську діяльність, проте незабаром його раз і назавжди захопило сценічне мистецтво, а згодом і кіно. 

Першими появами молодого актора на телебаченні стали ролі в серіалі "Смертельні Ігри" (Deadly Games), а також в пригодницькій комедії Келлі Макіна і Алана Сміті "Велика подорож" (Senior Trip) в 1995 році. В 1996 році йому вже дістається головна роль у фільмі режисера Адольфа Свайі "Таємниця монастиря" (Paper Dragons). Так, помалу, Реннер освоюється у світі кіно і вже готовий до більшої роботи і значніших персонажів. 

До початку двохтисячних років більшість його ролей як і раніше залишаються роботами в телепроектах – він зіграв в "Дивне везіння" (Strange Luck), "Мережа" (The Net), "Ангел" (Angel), "Час твого життя" (Time of Your Life) і декількох інших серіалах. 

2002 рік приносить Джеремі Реннеру головну роль в трилері Девіда Джейкобсона "Кат Дамер" (Dahmer). У 2004 році Реннер знов отримує велику роль – в мелодрамі Кайла Бергерсена "Любов приходить до ката" (Love Comes to the Executioner). І в тому ж 2004 році Джеремі грає одну з кращих своїх ролей – Емерсона у драмі режисера Азіі Ардженто "Ципочки" (The Heart Is Deceitful Above All Things). 

В 2005 році, Реннера знову чекає велика робота – головна роль в мелодрамі Вана Фішера "Нео Нед" (Neo Ned), а також робота в драмі Майкла Куести "Дванадцятирічні" (Twelve and Holding). У тому ж, дуже значимому для кар'єри Реннера році, він зіграв і в складній драмі Нікі Каро "Північна країна" (North Country). До кінця першого десятиліття нового століття у актора Джеремі Реннера на рахунку близько тридцяти кіно- і телеролей. 

Серед останніх робіт ролі у фільмах "28 тижнів опісля" (2007), "Як боягуз Роберт Форд убив  Джессі Джеймса" (2007) і  "Повелитель бурі" (2008, номінація на премію Independent Spirit Award, і премія BSFC Award).

У 2011 році пішла друга номінація на «Оскар» в категорії «Краща чоловіча роль другого плану» за роль Джема у фільмі Бена Аффлека «Місто злодіїв». У тому ж році вийшов фільм «Тор», в якому Реннер зіграв епізодичну роль супергероя Соколиного ока. Потім він повторив цю роль у фільмі «Месники», тепер уже як один з головних героїв. Так само в 2011 році вийшов фільм «Місія нездійсненна: Протокол Фантом» в якому Джеремі теж зіграв одну з головних ролей.

У 2012 році в прокат вийшов бойовик «Еволюція Борна», в якому Реннер виконав роль суперагента Аарона Кроса. 17 січня 2013 року вийшов фільм «Мисливці на відьом», де актор виконав роль Ганзеля. У 2016 році зіграв роль астрофізика Іена в науково-фантастичному фільмі Прибуття, який отримав 8 номінацій на «Оскар».Постери
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар