Тоні Револорі


Tony Revolori
Дата народження:
28 квітня 1996

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Тоні Револорі - американський актор, оператор і монтажер. Отримав популярність завдяки ролі Зеро у фільмі «Готель «Гранд Будапешт».

Тоні Револорі (справжнє ім'я Ентоні Квінонез) народився 28 квітня 1996 року в Анахаймі американського штату Каліфорнія. Тоні має Гватемальське походження. Його батько (Маріо Квінонез) раніше також був актором, як і старший на два роки брат Маріо Револорі, що знімається донині.

Інтерес до акторської діяльності Тоні почав проявляти ще з двох років. Хлопчик також виявляв великий інтерес до музики - він грав на гітарі та фортепіано, трохи пізніше освоїв бас-гітару і зайнявся вокалом. Він в рівній мірі захоплюється роботою в кіно - режисура, продюсерство, монтаж, і власне, акторська діяльність, і музикою.

У кіно Тоні дебютував як актор у 2004 році, знявшись разом зі своїм братом Маріо в короткометражній стрічці режисера Ольги Зуравской «Небраска». Після цього він зіграв в окремих епізодах у серіалах «Красені» і «Мене звуть Ерл». У цей же період Тоні виконав епізодичну Роль у серіалі «Загін «Антитерор».

Наприкінці першого десятиліття 2000-х років Револорі також з'явився у ще двох короткометражних картинах «Smother» (режисера Луїса Гісперта) і «Spout» (режисера Алекса Муноза), телевізійній комедії «Ернесто» Марка Бакленда, де виконав роль підлітка Хіларіо і спортивній драмі «Ідеальна гра» (2009) режисера Вільяма Діра, де постав перед глядачами в образі Філедя Руїса.

На початку 2010-х років Тоні випробував свої здібності в інших творчих іпостасях - він виступив оператором і монтажером у фільмі під режисурою свого брата Маріо «Speeding Teens». Паралельно він продовжив розвивати свою акторську кар'єру: знявся у двох телесеріалах: «Синки Тусон» (в епізоді «Сімейний альбом», 1 сезон) і «Безсоромні» (епізод «Американська мрія», 2 сезон).

У цей же період молодий актор знімався і в інших стрічках: у 2013 році на екрани вийшла телевізійна комедія «Фітц і Слейд» режисера Адама Маркуса, в якій Тоні з'явився в невеликій ролі, через рік він зіграв в короткометражній стрічці «Special Delivery» і в фільмі Уеса Андерсона «Готель «Гранд Будапешт», який став дев'ятикратним номінантом на премію «Оскар», а також володарем інших престижних кінопремій (у тому числі «BAFTA», «Вибір критиків», «Золотий глобус» і Берлінський кінофестиваль). Тоні був запрошений на одну з головних ролей у картині - хлопчика коридорного Мустафи Зеро, він з'явився в компанії Рейфа Файнса, Сірши Ронан, Едрієна Броуді та інших акторів. Ця роль принесла юному акторові славу серед широкої глядацької аудиторії усього світу і визнання в професійних колах.

Наприкінці січня 2015 Револорі з'явився в ролі Джиба у фільмі «Наркотик», знятого режисером Ріком Фамуйівою. Зараз до виходу на екрани готується ще кілька картин, в яких знімається Тоні, в їх числі індійська комедія режисера Прашанта Нейр «Умрик», мелодрама Райна Сейджа «Temps», в яких він виконає ролі головних героїв, а також фантастичний трилер Дж. Блейксон «5-а хвиля» і драма Рікардо де Монреіля «Лоурайдери».Постери
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар