Джек Рейнор - біографія, фільмографія та фото Джек Рейнор - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Джек Рейнор


Персона - Джек Рейнор
Like
«Jack Reynor»
Дата народження:
23 січня 1992

Біографія

Джек Рейнор в кіноколах відомий як американський і ірландський актор, а глядачі обов'язково згадають актора по фільму «Трансформери: Епоха винищення» (режисера Майкла Бея).

Джек народився 23 січня 1992 року в Колорадо, США. Актор наполовину ірландець по материнській лінії. Мати Тара ОБрейді є ірландською правозахисницею. У дворічному віці Джек з родиною переїхав в ірландське графство Уіклоу. Там Джек ріс і виховувався в творчому середовищі, його рідний дядько - актор Пол Рейнор. Любов до сцени прищепилася ще з дитячих років. З 2004 по 2010 роки Джек навчався в коледжі Belvedere College SJ in Dublin, де брав участь у театральних постановках.

Акторський кінодебют для Рейнора відбувся в 2000 році в ірландському фільмі «Country» режисера Кевіна Лідді. У 2010 році приступив до роботи в трилері Кірстен Шерідана «Ляльковий дім», прем'єра якого відбулася на фестивалі Берлінале в 2012 році. У тому ж році глядачі змогли побачити актора на екрані кінотеатрів у головній ролі драматичної стрічки Леонарда Абрахамсона «Що зробив Річард». У 2013 році Джек з'явився в образі Джоша в комедії «Батько-молодець» режисера Кена Скотта.

2014 став успішним для кар'єри Рейнора. Відбулася прем'єра фантастичного бойовика Майкла Бея «Трансформери: Епоха винищення», в який Джека запросили на одну з головних ролей. Після прокату фільму, актор поповнив ряди своїх шанувальників. У тому ж році Джек брав участь в ірландській драмі Герарда Баррета «Гласленд», де також з'явився в головній ролі. Зараз Рейнор займається зйомками в драматичному британському фільмі «Макбет» за твором Вільяма Шекспіра, де з'явиться в головних ролях з Майклом Фассбендером і Маріон Котійяр.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
17 серпня 2019
Ваш коментар