Джованні Рібізі


Giovanni Ribisi
Дата народження:
17 грудня 1974

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американський актор, продюсер.

Народився 17 грудня 1974 року в Каліфорнії, в місті Лос-Анджелес. Його мати, Гей (в дівоцтві Landrum) є менеджером акторів і письменників, а його батько, Альберт Ентоні Рібізі, музикант. У дитинстві актор отримав від однолітків прізвисько Ванні. У той час він знявся в одному з епізодів «Одружені ... з дітьми» та в титрах був позначений саме під цим ім'ям - Ванни Рібізі. Є братом-близнюком актриси Марісса Рібізі та братом Джини Рібізі, актриси озвучування. Дід Рібізі був сином фермерів з Сицилії. Рібізі частково італієць (від свого діда по батьківській лінії), а також він німецького і англійського походження.

Рібізі почав свою кар'єру на телебаченні в ролі гостя на декількох шоу, в тому числі «Одружені ... з дітьми», «Чудові роки» та інші. Популярність прийшла до нього після участі в зйомках третього епізоду третього сезону серіалу «Секретні матеріали» під назвою «Д. П. О. »(в якому також знявся Джек Блек). Також відомий виконанням ролі Френка Буффе Молодшого, брата Фібі Буф (Ліза Кудроу) в телевізійному серіалі «Друзі». Також Рібізі знявся в одному епізоді «Друзів» (2 сезон 6 серія) ще не будучи відомим як Френк Буффе-молодший. В епізоді він зіграв невідомого, який кинув в кейс Фібі презерватив. Знявся в декількох епізодах «Мене звуть Ерл», був висунутий в 2007 році на номінацію «Еммі».

Знявся у відеокліпі британської групи Keane - «Crystal Ball», який був випущений по всьому світу 21 серпня 2006 року. Він з'явився з Вайноною Райдер і Джоном Рейлі в кліпі Jon Spencer Blues Explosion'S - «Talk About The Blues». У вересні 2008 року він виступав двічі в телесеріалі «Красені». У 2009 році знявся в ролі Паркера Селфрідж у фільмі «Аватар».Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар