П'єр Рішар


Pierre Richard
Дата народження:
16 серпня 1934

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Французький актор, сценарист, режисер і продюсер.

П'єр Рішар Моріс Шарль Леопольд Дефей народився 16 серпня 1934 року в Валанс’єні, департамент Нор, Франція. Батько майбутнього актора кинув дружину, коли дитині було 3 роки, після чого відправив його на виховання дідові, який був з аристократичного роду. Той віддав П'єра на навчання до звичайного пансіонату Генрі-Валлона. Сам Рішар більше спілкувався з дідом по материнській лінії – простим моряком, який як раз схвалював заняття акторством. Коли П'єр досяг повноліття, він перебрався в Париж, щоб займатися на акторських курсах Шарля Дюллена. Пізніше Рішар проходив стажування у Жана Вілара. Це не схвалював дід по батьковій лінії, що призвело до розриву контактів між актором і родичем.

Дебют П'єра в кіно відбувся в 1958 році з фільму "Любителі Монпарнасу" й міні-серіалу "Красива команда".

Перші великі роботи в фільмографії Рішара з'явилися в 70-і роки ХХ століття. Тоді він узяв участь у картинах "Високий блондин у чорному черевику" (1972), "Повернення високого блондина" (1974), "Іграшка" (1976).

Одні з найкращих проектів у кар'єрі актора були протягом 80-их років ХХ століття. Саме в цей період він зіграв у стрічках "Укол парасолькою" (1980), "Невдахи" (1981), "Татусі" (1983), "Втікачі" (1986), "Ліворуч від ліфта" (1988). В кінці 80-их актор заснував свою власну кінокомпанію "Фіделін фільм".

П'єр Рішар був одружений чотири рази: Даніель Мінаццолі (два сини), актриса Мюрюель Дюбрюль, Айша, актриса Сейла Ласарда (шлюб триває до сьогодні). Внесок актора у французький кінематограф складно переоцінити, адже він узяв участь у створенні більш ніж 100 проектів.
Постери
Ім’я:
20 січня 2021
Ваш коментар