Міранда Річардсон


Miranda Richardson
Дата народження:
03 березня 1958

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Британська актриса. 

Народилася в Саутпорті, Ланкашир, Англія. 

Міранда народилася в сім'ї домогосподарки Маріани Георгіни і Уільяма Алана Річардсона - начальника відділу маркетингу. Будучи другою дочкою в сім'ї середнього класу, вона з ранніх років демонструвала талант актриси.

Дебютувала у кіно роллю в фільмі "Останній день" (1980). Відома ролями в фільмах "Гарі Поттер" і "Сонна лощина", Річардсон на батьківщині стала популярною після ролі Єлизавети I в серіалі "Чорна гадюка" (1986) — телевізійного ситкома. На момент дебюту в "Гадюці" Річардсон було вже майже тридцять років, але це не стало перешкодою її подальшій кар'єрі. 

Важливим можна вважати телевізійний етап в кар'єрі Міранди Річардсон. Вона взяла участь у безлічі телепередач і шоу-проектів, а також знялася у великій кількості телесеріалів, які свого часу були надзвичайно популярними (серед них – "The Life and Times of Vivienne", "Merlin’s Apprentice", "The Lost Prince Queen Mary" " А Dance to the Music of Time Pamela Flitton" та інші). 

Творча діяльність Міранди Річардсон була неодноразово і по гідності оцінена і нагороджена. Актриса була удостоєна "Оскара" в 1992 і в 1994 роках - за кращу жіночу роль другого плану в кінострічці "Збиток" і за кращу жіночу роль у фільмі "Том і Вів". 

Крім того, Міранді чималу кількість разів вручали премію BAFTA, а також винагороду – "Золотий Глобус" - за кращі жіночі ролі другого плану, які Річардсон втілила на телевізійному екрані і у кіно.Постери
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар