Талула Райлі


Персона - Талула Райлі
Like
Talulah Riley
Дата народження:
26 вересня 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Британська актриса.

Райлі-Мілберн народилася 26 вересня 1985 року в Хартфордширі, графстві на південному сході Англії. Мати - Уна Райлі, керівник компанії по системі забезпечення безпеки; батько - Даг Мілберн, глава відділу розслідувань злочинів. Талула закінчила коледж для дівчаток Челтнем, школу Беркхамстед, приватний пансіон «Хейбердашірс ЕСК», а також вчилася у Відкритому університеті.

У кіноіндустрію привів її батько. Дебют відбувся в 2003 році у вигляді невеликої ролі в серіалі «Пуаро Агати Крісті». Талула знімалася у фільмах «Гордість і упередження», «Однокласниці», «Рок-хвиля», «Однокласниці 2: Легенда про золото Фріттона», «Початок» та інших.

За роль у фільмі «Початок» отримала три номінації на премії «Washington DC Area Film Critics Association Awards», «Phoenix Film Critics Society Awards» та «Central Ohio Film Critics Association» в категорії «Кращий акторський ансамбль». У 2015 році була номінована на премію Единбурзького міжнародного кінофестивалю «Audience Award» за роль у фільмі «Шотландські мідії». У 2017 році була номінована на премію «Гільдії кіноакторів США» в категорії «Кращий акторський склад в драматичному серіалі» за роль в серіалі «Світ Дикого Заходу».Ім’я:
09 квітня 2020
Ваш коментар