Олександр Робак


Александр Робак
Дата народження:
28 грудня 1973

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор театру і кіно, режисер і продюсер Олександр Ремович Робак народився 28 грудня 1973 в місті Златоуст Челябінської області. Олександр - виходець з дуже небагатої сім'ї - батько Рем Олександрович служив інженером-металургом, а мати Раїса Луківна працювала вчителем. Дитяче захоплення театром і гітарою дало свої плоди в майбутньому. Так, після закінчення школи Робак відправився осягати ази театрального мистецтва в Ярославський інститут у майстерні режисера Володимира Воронцова, який закінчив у 1994 році. Після отримання диплома Олександр працював у складі трупи Московського Академічного Театру імені Володимира Маяковського під керівництвом головного режисера театру Андрія Гончарова. Тут актора можна було побачити в спектаклях «Розенкранц і Гільденстерн мертві», в казках «Іван Царевич» та «Пригоди Буратіно», у постановці вистави «Ящірка» за твором Олександра Володіна, у виставі «Як вам це сподобається» по Вільяму Шекспіру, в ролі Вожака у виставі «Людина з Ламанчі».

Наприкінці 90-х років починає зніматися в кіно. Стартував в невеликій ролі в комедії Тиграна Кеосаяна «Бідна Саша» у 1997 році, після цього через рік знявся в картині «День повного місяця» режисера Карена Шахназарова. За свою творчу кар'єру Олександр зіграв понад 80-ти ролей. Найбільш вражаючі відбулися у фільмах: комедії «Снігова людина» Костянтина Чармадова (2009), мелодраматичному серіалі «Будинок на Озерній» (2009) Серика Апримова, телевізійній картині «Переможець» (2009) режисера Альгіса Арлаускаса. Також він знімався з Мілою Йовович, Іваном Ургантом і Костянтином Хабенським в комедії Левана Габріадзе «Викрутаси» (2010), з Гошею Куценко та Віктором Шаміровим у новорічній мелодрамі «Зі мною ось що відбувається» (2012), в одній з ролей в комедії «Любов Морков »з Гошею Куценко та Крістіною Орбакайте в головних ролях, у драматичній стрічці Олександра Міндадзе« Відрив »(2007), у фільмах Олександра Велединського« Живий »і« Географ глобус пропив »(2013). Робак брав участь у двох частинах новорічних фільмів «Ялинки-2» і «Ялинки-3». Актора можна побачити в епізодах популярних російських серіалів: «Убойная сила» (2000), «Кордон: Тайговий роман» (2001), «Ділянка» (2003), «Єсенін» (2005), «Хіромант» (2005), «Шулер »(2013) та багатьох інших.

У 2000 році займається продюсуванням. Разом з російським актором і продюсером Максимом Лагашкін відкривають кінокомпанію «Сінемафор», де займається продюсерською роботою в різних фільмах, а в тому числі і в тих, в яких бере участь як актор. У 2007 році Олександр Робак випробував свій талант в новому втіленні - кінорежисера і створив детективний трилер «Кімната загублених іграшок».
Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар