Рубі Роуз


Ruby Rose
Дата народження:
20 березня 1986

Рейтинг персони

9.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 12

Біографія

Австралійська співачка, актриса, діджей, телеведуча.

Рубі Роуз Лангенхейм народилася в Мельбурні, Австралія. Коханням усього життя називає свою маму Катю Лангенхейм, яка народила її рано, в двадцять років. Рубі дуже багато подорожувала, коли була дитиною, недовго жила в різних штатах Австралії, а саме, в штаті Вікторія, Тасманія, також в передмісті Серферс Передайза, поки її сім'я остаточно не осіла в Мельбурні. Підлітком Рубі відвідувала університетську середню школу і міський коледж Футскрей.Рубі є хрещеною дочкою боксера Ліонель Роуза, який за походженням є австралійським аборигеном, і прапраонукою Алека Кемпбелла, останнього з тих, що вижили австралійських солдатів-учасників Дарданелльской операції.

Роуз зрозуміла, що вона лесбіянка в 12 років. Через своїх сексуальних уподобань вона страждала від словесних і фізичних нападок з боку своїх однокласників, які привели її тоді до спроби самогубства. Також в дитинстві над нею сексуально поглумився один з її родичів, внаслідок чого Рубі стала страждати біполярним розладом, яке призводить до затяжної депресії. Роуз говорила в дитинстві, що хоче бути хлопчиком, коли виросте, і навіть відкладала гроші, щоб перетворитися фізично з дівчинки в хлопчика. Вона розповідала наступне: «Це було в моїх думках, як то, що я повинна була зробити, а потім, просто, не зробила. Я навіть спала спеціально на животі, щоб у мене більше не росла жіночі груди, що, в іншому, трохи спрацювало. »Роуз заявила, що досвід моделі відкрив для неї поняття« андрогінність », що дозволило їй самовиражатися. Також вона згадує: «Я пам'ятаю, як була з татом в ресторані Юм Ча, і його директор підійшов до нас і поцікавився:« Вибачте, ми намагаємося з'ясувати, Ваша дитина - це красивий хлопчик або красива дівчинка ». Це було для мене компліментом, я була здивована і подумала, що в дійсності, хотіла б бути гарним хлопчиком. »

Перша слава прийшла до Рубі Роуз в 2002 році, коли вона стала учасницею конкурсу моделей, організованого австралійським журналом Girlfriend. Вона посіла друге місце, поступившись першістю Кетрін Макніл. Рубі Роуз удостоєна нагороди ASTRA AWARDS в номінації «Улюблена телеведуча». Також вона брала участь в австралійському гейм-шоу Talkin '' Bout Your Generation, де працювала на одному знімальному майданчику з відомий коміком Джошом Томасом. Була запрошена суддею в одному з епізодів ток-шоу Australia's Next Top Model. У фіналі передачі Рубі виконувала роль кореспондента. У 2009 році Рубі стала однією з співведучих програми The 7pm Project, що виходила в ефір на австралійському телеканалі Network Ten. У 2010 році була спеціальним кореспондентом Зимових Олімпійських ігор у Ванкувері.

У 2013 році Рубі Роуз знялася з Христиною Річчі у фільмі «Життєвий досвід». 11 червня 2015 вийшов 3 сезон серіалу «Помаранчевий - хіт сезону» за участю Рубі. 12 червня 2015 вийшов 1 сезон Dark Matter в якому було підтверджено участь Рубі. У 2017 вийшов "Три ікси: Світове панування" з Вином Дизелем і Рубі грає там Адель Вульф. У 2017 також виходить "Обитель зла. Остання глава" з Мілою Йовович, де Рубі грає Ебігейл і "Джон Вік 2" з Кіану Рівзом, де Рубі виконала роль Арес.Постери
Ім’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар