Саскія Розендаль


Saskia Rosendahl
Дата народження:
09 липня 1993

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Саскія Розендаль (повне ім'я - Саскія-Софі Розендаль) - німецька актриса, відома за роллю у військовій драмі «Лоре» режисера Кейт Шортланд. Народилася 9 липня 1993 року в Галлі (Саксонія-Анхальт, Німеччина) в сім'ї вихідців з Німецької Демократичної Республіки. З чотирирічного віку Саскія займалася уроками танців в Галльському «Halle Opera House», там вперше долучилася до сцени і пізнала ази акторської майстерності та імпровізації. Також Розендаль грає на гітарі і, крім рідної німецької, володіє англійською та іспанською мовами.

У 2010 році відбувся кінодебют Саскії, вона з'явилася в невеликій ролі фільму «Für Elise» («До Елізи») режисера Вольфгана Дінслаге. Фільм вийшов на екрани в 2012 році. В цей час (у 2011 році) актриса успішно пройшла кастинг на головну роль у військовій драматичній стрічці австралійського режисера Кейт Шортланд «Лоре». Прем'єра фільму відбулася в 2012 році на кінофестивалі в Сіднеї, після чого творці взялися збирати урожай нагород на кінофестивалях. А для Розендаль її перша серйозна роль стала зірковою, критики високо оцінили талант юної дебютантки та нагородили її призами на кінофестивалях у Берліні та Стокгольмі, а також Саскія отримала нагороду від Австралійської академії кіно і телебачення як краща молода актриса.

Після гучного успіху, Саскія повернулася до Німеччини, щоб здати заключний іспит і взятися за нові ролі. У 2013 році актриса з'явилася відразу в 4 різних фільмах, серед яких германо-французька стрічка Дені Деркур «На твій день народження», де вона зіграла роль Емілі, драма «Смак яблучного насіння» режисера Вівіан Нефе, телевізійний фантастичний фільм Марії фон Геланд «Диявол з трьома золотими волосками »(в якому Розендаль виконала роль Ізабелли) і американська телекартина «Місіонер» режисера Бальтасара Кормаукюра, де актриса з'явилася в ролі Віри. Зараз Саскія працює над роллю у новому фільмі Бурхана Курбані «Wir Sind Jung. Wir Sind Stark».Постери
Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар
пЕТРОСЯН
пЕТРОСЯН 31 серпня 2015 20:01
0
Ужас какой-то. Вот видели бы вы, как прекрасно жить в селе со свиньями, то не забывали бы себе голову чепухой!
.