Еммі Россам


Emmy Rossum
Дата народження:
12 вересня 1986
Посилання:
Офіційний сайт

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Американська актриса.

Еммі Россам в ранньому віці проявила неабиякі здібності у співі. У сім років вона була прийнята в дитячий хор провідного оперного театру США - Метрополітен Опера. Дівчинка виступала на одній сцені з такими зірками як Пласідо Домінго і Лучіано Павароттіі. Вона співала в Карнегі Хол в постановці "Прокяття Фауста". За час перебування в хорі, Россам взяла участь в 20 оперних постановках, арії яких виконувалися на шести різних мовах. Їй пощастило попрацювати в постановці "Кармен" під управлінням Франко Дзеффіреллі

Незабаром Еммі була помічена агентом, і почала відвідувати прослухування. У 1997 році вона дебютувала в серіалі "Доки обертається світ", який вже багато років не покидав екрани телевізорів.  Роком пізніше, вона отримала гостьову роль в детективному серіалі "Закон і порядок", а ще через рік знялася в двох фільмах і міні-серіалах. У 1999 році Россам була висунута на здобуття винагороди кращій молодій актрисі за роботу в серіалі "Геній", що послідувала за виконання ролі юної Одрі Хепберн в біографічному серіалі ЕйБіСі "Історія Одрі Хепберн". Її кар'єра в кіно пішла вгору. Вона знялася в картині "Від долі не підеш" (2000) в  "Американській рапсодії" (2001). Виконала роль дочки персонажа Шона Пенна в отримавшій "Оскар" драмі Клінта Іствуда "Таємнича річка". Працювала з Деннісом Куейдом у фантастичній стрічці "Післязавтра". 

Нарешті, Еммі отримала головну роль Крістіни в картині Джоела Шумахера "Примара опери", екранізації відомого мюзиклу, де змогла реалізувати свій талант співачки. За цю роль, вона була номінована на премію "Золотий глобус". Однією з останніх робіт Еммі в кіно став фільм-катастрофа "Посейдон" (2006). 

Її музичний альбом "Inside Out" вийшов 23 жовтня 2007 року.Постери
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар