Сесілія Рот - біографія, фільмографія та фото Сесілія Рот - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Сесілія Рот


Персона - Сесілія Рот
Like
«Cecilia Roth»
Дата народження:
08 серпня 1956

Біографія

 Аргентинська актриса.

 Її батько, Абраша Ротенберг, який емігрував до Аргентини з України в 1930-х роках, - редактор і журналіст мати, Діна Рот (уроджена Гуткин, рід. 1933), - співачка, виконавиця єврейських пісень на ладіно чилійського сефардського походження.

 У 1976 році разом з братом і батьком, якого переслідували озброєні загони монтонерос, переїхала з Аргентини в Іспанію, де стала зніматися в кіно. У 1979 році з'явилася у фільмі Івана Сулуети «Спалах», який швидко став культовим. Широку популярність здобула після ролей у фільмах Педро Альмодовара, Рот знялася в шести його фільмах, включаючи першу повнометражну стрічку режисера, «Пепі, Люсі, Бом і інші дівчини» (1980). У 1995 році Рот повернулася в Аргентину, знімалася в аргентинських, іспанських і мексиканських фільмах і телесеріалах, грала в театрі. Знімалася у Марсело Пінєйро, Даніеля Бурмана, Алехандро Агресті і ін. Двічі, в 1998 і 2000 роках, була удостоєна премії «Гойя» за кращу жіночу роль у фільмах Арістарайна і Альмодовара. У 2001 році була членом журі Венеціанського кінофестивалю.

 У 1999-2003 роках була одружена з аргентинським рок-музикантом, композитором і кінорежисером Фіто Паес. Її брат, Аріель Рот (Ariel Eduardo Rotenberg Gutkin, рід. 1960), також відомий рок-музикант, колишній учасник груп Tequila і Los Rodríguez.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я:
21 вересня 2019
Ваш коментар