Родні Ротман


Rodney Rothman

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Родні Ротман - американський сценарист, продюсер в кіно і на телебаченні, автор і драматург різних телевізійних шоу. Він є п'ятикратним номінантом на премію Еммі як сценарист різних музичних програм.

Родні здобув освіту в коледжі «Middlebury College» в Вермонті. Уже в той час він придумував запаморочливі жарти, передавав їх акторові комедійного жанру Норму Макдоналду, який використовував їх в різних комедійних шоу, в числі яких «Weekly World Update» і «Суботнім вечором в прямому ефірі» (1975 рік).

Стартом творчої кар'єри Ротмана була участь в «Вечірньому шоу з Девідом Леттерманом», де він працював в якості штатного сценариста. Юнакові був тоді всього лише 21 рік. А вже через три роки (в 1996) Родні підвищили до звання головного сценариста, і він став наймолодшим керівником в історії американських телепрограм. В цьому ж шоу Ротман випробував свої здібності в області продюсерської справи.

На початку 2000-х Ротман писав сценарії до серій комедійного серіалу «Невизначенні». А трохи пізніше працював над сценаріями до телевізійних фільмів «$ 5.15 / час» (2004) режисера Річарда Лінклейтера і «Рання пташка» (2005) Пола Фіга. Також він допомагав при створенні 78-ї церемонії вручення премії «Оскар» в 2006 році.

У 2005 році Ротман завершив роботу над своєю першою книгою «Early Bird: A Memoir of Premature Retirement». і зовсім недавно завершив роботу над історією для фільму жахів «The Something».

З 2006 по 2007 рік Ротман писав сценарії для комедійного серіалу «Допоможи мені, допоможи собі», в якому також виступив виконавчим продюсером. Також він був виконавчим продюсером в таких художніх фільмах як «Початок часу» (2009) режисера Харольда Реміса, з Джеком Блеком і Майклом Сера в головних ролях, «В прольоті» (2008) Ніколаса Столлера, а також подальших комедій «Втеча з Вегаса» (2010) і «Трошки одружені» (2012) того ж режисера.

У 2013 році Родні Ротман працював над сценаріями до ще двох фільмів, першим з яких став «Забійний реванш», в головних ролях якого знялися Сильвестр Сталлоне і Роберт Де Ніро, а друга картина вийшла на екрани влітку 2014 року - комедійний бойовик Філа Лорда і Крістофера Міллера «Мачо і ботан 2». Зараз Ротман працює над сценарієм до продовження стрічки - «Мачо і ботан 3», а також до телевізійної картини «The Greatest American Hero».

Ім’я:
18 січня 2021
Ваш коментар