Ніна Русланова


Нина Русланова
Дата народження:
05 грудня 1945

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російська актриса театру і кіно. 

Народилася в місті Богодухів, Україна.

Виховувалася в дитячому будинку і прізвище Русланова вибрала собі сама, оскільки їй подобалося, як співає радянська співачка Лідія Русланова. День народження — 5 грудня 1945 року — вибрала також сама, оскільки в СРСР це був вихідний день — День сталінської Конституції, в який влаштовувалися імпровізовані концерти і в дитячому будинку відносно смачно годували.  

До свого повноліття Ніна Русланова змінила п'ять дитячих будинків в Харківській області, потім поступила в Харківський театральний інститут, де провчилася один курс, після чого перевелася до Москви в Театральне училище ім. Б. В. Щукіна.  

Одразу після закінчення училища стала актрисою театру ім. Є. Вахтангова. У 1985- 1988 перейшла в театр ім. В. Маяковського. У кіно знімається з 1967 року, коли дебютувала у Кіри Муратової в ролі Надії у фільмі "Короткі зустрічі". З 1988 стала актрисою кіностудії ім. М. Горького.  

Знімалася в таких фільмах як "Циган" "Афоня", "Не стріляйте в білих лебедів", "Мій друг Іван Лапшин", "Сльози капали", "Завтра була війна", "Собаче серце", "Зимова вишня" та інші.
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар