Марк Райленс - біографія, фільмографія та фото Марк Райленс - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Марк Райленс


Персона - Марк Райленс
Like
«Mark Rylance»
Дата народження:
18 січня 1960

Біографія

Британський актор театру і кіно.

Девід Марк Райленс Вотерс (він же Марк Райленс) народився 18 січня 1960 року в Ешфорді, графство Кент, Англія, Великобританія, у родині вчителів англійської мови Енн і Девіда Вотерсів. Через 2 роки після народження Марка його сімейство переїхало в штат Коннектикут, США, а ще через 7 років в штат Вісконсін, де батько викладав в Університетській школі Мілуокі. Сам Райленс займався в цьому навчальному закладі. З того часу актор займається театром. З 1978 по 1980 роки Марк навчався в Королівській академії драматичного мистецтва в Лондоні. Після цього Райленс отримав місце в Цивільному театрі Глазго, а згодом виступав у Королівській Шекспірівській компанії.

У 1985 році відбувся дебют актора в кінематографі. Тоді він зіграв у фільмі "Валленберг: Історія героя".

21 грудня 1989 року Марк Райленс одружився з театральним режисером, композитором і драматургом Клер ван Кампен.

Через рік вони разом заснували театральну компанію "Phoebus 'Cart". Надалі актор ще не раз виходив на сцени багатьох театрів у різних амплуа.

Його кар'єра в кіно почала стрімко розвиватися протягом 2008-2011 років. Тоді Марк узяв участь у картинах "Ще одна з роду Болейн" (2008), "Без компромісів", "Анонім" (2011).

Найуспішніший рік для Райленс в кіно це 2015. У цей час вийшли стрічки "Ганмен" і "Міст шпигунів". Якщо перша нічим особливо не відзначилася в його біографії, то за другу він отримав "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану". Через рік у фільмографії актора ще з'явився проект "Великий і добрий велетень", де він став головним персонажем.

Марк Райленс мав двох прийомних дітей, але молодша загинула у віці 28 років.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

ПостериІм’я:
23 вересня 2019
Ваш коментар