Карлос Салдана


Carlos Saldanha
Дата народження:
20 липня 1968

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Бразильський режисер, продюсер і актор.

Найбільш відомий як режисер всіх трьох частин "Льодовикового періоду". 

Салдана з 1993 року входить до складу творчої команди "Blue Sky". До цього він поставив короткометражний мультфільм "Time for Love", що демонструвався на багатьох фестивалях мультфільмів по всьому світу. Салдана отримав декілька призів, у тому числі премію "Вибір народу" (People''s Choice Award) на фестивалі "Images du Futur" в Монреалі і приз Інтернаціонального фестивалю комп'ютерного кіно в Женеві. 

Салдана був аніматором-координатором говорячих і танцюючих персонажів на зйомках фільму "Квартирка Джо" (Joe''s Apartment) (1996) і режисером по анімації комп'ютерних образів на зйомках фільмів "Просте бажання" (A Simple Wish) (1997)  і "Бійцівський клуб" (Fight Club) (1999). 

Салдана займався також режисурою і анімацією телевізійної реклами. Його реклама компанії "Bell Atlantic", що носить назву "Big Deal", була нагороджена рядом призів, у тому числі бронзовою "Кліо" в 1997 році. У 1999 році він отримав золоту "Кліо" за ролик "Reincarnated", що рекламує пиво компанії "Tennents", спонсора світового чемпіонату по футболу. 

Салдана отримав ступінь магістра витончених мистецтв по анімації в Школі візуальних мистецтв у Нью-Йорку. Він продовжує підтримувати контакт зі Школою, навчаючи і консультуючи студентів, що займаються анімацією.
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар