Максим Самчик


Дата народження:
27 серпня 1997

Рейтинг персони

9.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 71

Біографія

 Український актор. 

Максим Самчик народився 27 серпня 1997 року у Броварах, Київської області. Після закінчення школи Самчик вступив до Київського національного університету імені Т. Шевченка на журналістику, де провчився два місяці. Завдяки другу Самчик потрапив у балетну трупу Київського театру мюзиклу «Камільфо». Там він зіграв свою першу роль у мюзиклі «Мерлін Монро» там само, він танцював у кавер-шоу «Майкл Джексон». У 2013—2019 роках навчався у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого на актора драматичного театру та кіно (майстерня Юрія Висоцького).

Самчик дебютував у кіно на першому курсі в драматичному фільмі «Коли падають дерева», де зіграв молодого бандита «Шрама». Стрічку було відібрано до конкурсної програми «Панорама» 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, де 20 лютого 2018 відбулася її світова прем'єра.

У травні 2019 року розпочались зйомки молодіжного трилера «Перші ластівки», у якому Самчик виконав роль 11-класника Феді Макарова. Показ телесеріалу відбувся у листопаді на Новому каналі. 19 вересня відбулася прем'єра пригодницького фентезі «Фокстер & Макс», у якому Самчик зіграв антигероя «Гекона».Постери
Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар