Міґель Сапочнік


Персона - Міґель Сапочнік
Like
Miguel Sapochnik

Рейтинг персони

5.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Британський режисер кіно і телебачення і колишній раскадровщік аргентинського походження.

Він був виконавчим продюсером і режисером фільмом 2010 «Різники» з Джудом Лоу і Форестом Уітакером в головних ролях. Це був його режисерський дебют.

Сапочник працював над американськими телесеріалами, знімаючи епізоди серіалів «Доктор Хаус», «Грань», «Пробудження», «Ігри розуму».

Решта його роботи включають короткометражку 2000 року «Мрійник», де він був режисером і сценаристом, і режисуру музичного відеокліпу «Beautiful Inside» для співачки Луїз. Як раскадровщік, його роботи включають фільми «На голці» (1996 р, реж. Денні Бойл) і «Зимовий гість» (1997 р, режисерський дебют актора Алана Рікмана).

У 2015 році, Сапочник зняв два епізоди п'ятого сезону «Ігри престолів», «Дар» і «Суворий Дім». Він повернувся, щоб зняти два останні епізоди шостого сезону «Ігри престолів», «Битва Бастардо» і «Вітру зими». Всі ці епізоди отримали похвалу як від критиків, так і від глядачів. Сапочник отримав премію «Еммі» за кращу режисуру драматичного серіалу на 68-й церемонії премії за епізод «Битва Бастардо». Також зняв два епізоди восьмого сезону «Ігри престолів», який вийшов в 2019 році.Ім’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар