Юлія Савічева


Юлия Савичева
Дата народження:
14 лютого 1987

Рейтинг персони

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російська співачка і актриса. 

Юля народилася в маленькому провінційному містечку Курган в Заураллі. Перший її виступ на великій сцені відбувся з групою "Агата Крісті" в 4 роки. Це був невеличкий експеримент її батьків. Після її танцювальних імпровізацій в залі була 30 секундна тиша, яка перейшла в шквал оплесків. Після цього з 5-ти років вона почала займатися в хореографічному колективі "Світлячок". Не дивлячись на те, що вона була найменшою в цьому колективі, вона стала солісткою. Через рік, колектив, в якому працював батько Юлі, був запрошений до Москви. 

У Москві репетиційна база музикантів була в ДК "МАІ".  Весь вільний час Юля проводила з музикантами. У той час батько Юлі писав музику, робив аранжування для музичних пародій театру. Режисер "Фауста" помітила талановиту дитину. В результаті Юля зіграла головну роль в Новорічних спектаклях ДК і отримала нарівні з дорослими акторами свою першу зарплату. 

7 березня 2003 року почалася нова ера в її творчості — "Фабрика Зірок 2". Продюсером проекту став Максим Фадєєв, також уродженець міста Курган. У 1996 році їх дороги вже перетиналися — Юля в якості сесійної бек-вокалістки брала участь в запису альбому Лінди "Ворона". В рамках "фабрики" Савічева дійшла до півфіналу, та зате випередила багато своїх фабричних колег в чартах. Її пісні регулярно ставали хітами: "Кораблі", "Високо", "Пробач за любов". 

2004 рік був відмічений участю Юлі відразу в декількох міжнародних конкурсах де вона представляла Росію. У березні 2004 вона виступила на конкурсі World Best, де змагалися представники телепроектів а-ля "Фабрика зірок" зі всього світу, зайнявши 8-е місце. А в травні 2004 Савічева відправилася з піснею "Believe Me" на конкурс "Євробачення", зайнявши за підсумками голосування 11-е місце. 

В кінці 2004 — початку 2005 років багато часу було приділено підготовці дебютного сольного альбому співачки. Диск отримав назву "Високо" і з'явився у продажу 29 березня. Всього до нього увійшло 11 пісень включаючи свіжий хіт "Стоп". 

У серпні 2005 Савічева записала пісню "Якщо в серці живе любов", яка стала головною музичною темою серіалу "Не народися красивою". Юля весь 2005 рік не припиняла активну концертну діяльність, результатом якої став альбом "Якщо в серці живе любов", що вийшов в листопаді 2005. Він включає одноіменний хіт, а також концертні версії пісень з альбому "Високо". 

У грудні 2005 року з'явився наступний радіосінгл "Як твої справи?", який став одним з головних хітів зими. У квітні 2006 на радіостанціях з'явилася пісня "Привіт", що також побувала на вершинах всіляких хіт-парадів. Паралельно велася робота над другим студійним альбомом Юлі. Він отримав назву "Магніт", вийшов в червні 2006 і став одним з головних бестселерів літа. 

У серпні 2007 року альбом "Магніт" отримав золотий диск: за рік було продано більше 100 000 екземплярів пластинки.Постери
Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар