Тейлор Шиллінґ


Персона - Тейлор Шиллінґ
Like
Taylor Schilling
Дата народження:
27 липня 1984

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська актриса.

Шилінг народилася в Бостоні, штат Массачусетс, де і почала свою акторську кар'єру в місцевих постановках, таких як «Скрипаль на даху». У 2002 році, Шилінг закінчила Вейландскую середню школу, а в 2006 році отримала ступінь бакалавра мистецтв в університеті Фордхем. Потім вона навчалася акторській майстерності в Нью-Йоркському університеті, а в 2007 році дебютувала на екрані з невеликій ролі в незалежному фільмі «Темна історія».

У 2009 році, невідома Шилінг, несподівано змогла отримати провідну роль в медичній драмі NBC «Милосердя», здивувавши продюсерів на кастингу своїм діапазоном гри. У той момент вона працювала нянею на Манхеттені. Шоу не мало успіху і була закрита навесні 2010 року. Шилінг, однак, незабаром отримала головну жіночу роль у фільмі «Щасливчик», екранізації чергового роману Ніколаса Спаркса. Вона також зіграла головну роль у фільмі 2011 року «Атлант розправив плечі: частина 1», а потім коротко з'явилася в «Операція« Арго »», в ролі дружини головного героя.

У 2012 році, Шилінг отримала головну роль в серіалі Netflix «Помаранчевий - хіт сезону». Вона грає роль анти-героїні Пайпер Чепмен, бісексуальної жінки, яка сідає у в'язницю після того, як її колишня коханка, що займається контрабандою наркотиків, здала її владі. Шилінг отримала цю роль обійшовши ряд інших великих актрис. Ця роль принесла їй похвалу від критиків і номінацію на премію «Золотий глобус» за кращу жіночу роль в телевізійному серіалі - драма в 2014 році. Проте на «Еммі», Шилінг номінувалася як «Краща актриса в комедійному серіалі».


ПостериІм’я:
04 червня 2020
Ваш коментар