Шонн Вільям Скотт


Seann William Scott
Дата народження:
03 жовтня 1976

Рейтинг персони

9.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Американський актор. 

Уродженець Міннесоти, Шонн переїхав в Лос-Анджелес після закінчення школи. Після невдалого прослуховування на роль в серіалі «Всі мої діти» на ABC, влаштувався на телеканал «The WB» гостем в комедійне шоу «Нещасливі разом» в 1997 році. У тому ж році дебютував на телебаченні в драмі «Народжений на засланні», а в наступному став цвяхом програми в комедійному шоу «Щось дуже правильне» ( «Something So Right»).

Скотт працював в The Home Depot і боровся за кожну незначну роль на телебаченні до тих пір, поки в 1999 року не дебютував на великому екрані в картині «Американський пиріг». Чудова гра в ролі легковажної задираки Стіва Стіфлера - грубого, зарозумілого старшокласника, який користується успіхом у дівчат, - забезпечила йому в подальшому безліч ролей в молодіжних комедіях. Створений образ поганого хлопця і самовпевненого егоїста в результаті сильно вплинув на розвиток молодіжної комедії в кінці дев'яностих. Скотт став зіркою свого часу в цьому жанрі кінематографа. Білявий, добре складений Шонн часто грав некерованих хуліганів або клоунів, що ставило його в стороні від акторів, які виконували сентиментальні і чутливі ролі.

У наступному році Скотт знявся в ролі привабливого жартівника Біллі Хічкока в трилері «Пункт призначення». У тому ж році він знімається в «Дорожньому пригоді», де грає роль E.L., сильно нагадує образ Стифлера. Компанія чотирьох студентів їде в Техас, щоб допомогти другу перехопити викривальну відеозапис, відправлену його дівчині. У пригода вони відправляються на жовтому шкільному автобусі, на якому потім Стифлер приїжджає на весілля у фільмі «Американський пиріг: Весілля».

У 2011 році Шонн зіграв Дага Глатт, головного героя фільму «Вибивала», де постав сором'язливим і часто невпевненим в собі хлопцем, які працюють викидайлом, особливо не відрізнявся ні розумом, ні популярністю у дівчат. Але все змінюється, коли одного разу на хокейному матчі він вплутується в бійку з гравцем, що забрався до глядачів на трибуни. Тренер зауважує його і запрошує в команду на позицію тафгая (фізично сильний гравець виконує функції «охоронця» для лідерів команди в разі грубої гри супротивників, а також бере участь в бійках з тафгаї противника для розваги глядачів, або «струсу» своїх гравців в разі невдалого ходу гри), після чого його життя різко набуває сенсу і перспективи. У фільмі так само знімалися відомі актори Лев Шрайбер ( «Крик 1,2,3», «Кейт і Лео», «Люди Ікс. Початок. Росомаха» і ін.), Джей Барушель ( «Учень чарівника») і Юджин Леві, найбільш відомий майже по всіх серій «Американського пирога».Постери
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар