Стівен Сігал


Steven Seagal
Дата народження:
10 квітня 1951
Посилання:
Фан-сайт

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський актор, продюсер, сценарист і режисер. 

Народився в Ленсингу, штат Мічіган, США. 

Вже у віці 7 років став цікавитися східними єдиноборствами і почав освоювати ази айкідо під керівництвом японця, що жив по сусідству. Закінчивши школу і провчившись декілька років у Фуллертонському коледжі, в 1971 році відправився до Японії, щоб продовжити своє вчення айкідо, а також щоб вивчити основи буддизму. 

У 1975 році Сігал став першим в історії Японії американцем, що відкрив тут свою школу бойових мистецтв. Стівен Сігал  заробив собі репутацію одного з провідних майстрів Айкідо Японії. 

У 1982 році, ще в Японії, Стівен Сігал вперше потрапив у кінобізнес. Це сталося в Кіото. Стівена Сігала запросив знаменитий майстер по японському фехтуванню на мечах Оноха Ітторо на зйомки фільму "Виклик" як експерта по японському фехтуванню. Зараз у Стівена Сігала вже 4 чорних пояси: по карате, айкідо, дзюдо і кендо. 

Повернувшись в 1982 році в США, Сігал заснував в Лос-Анджелесі школу східних єдиноборств. Так склалося, що в його школі східних єдиноборств проходили навчання деякі зірки Голлівуду, яким Стівен Сігал допомагав в постановках фільмів. Один з таких учнів, директор крупного голлівудського агентства Майкл Овітц був вражений майстерністю Стівена Сігала і запросив його на "прослухування" для одного з фільмів. Так Стівен Сігал вперше попав на великий екран, знявшись в його першій картині "Над Законом" ("Above The Law", 1988). 

Проте найпопулярнішим фільмом за участю Стівена Сігала стала картина "В Облозі" ("Under Siege", 1992). 

Дебютував як режисер фільмом "Зона Смертельної Небезпеки" ("On Deadly Ground", 1994).
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар
yaroslav
yaroslav 20 листопада 2010 18:45
0
молодець!!!
.