Пітер Сіґал

Увійти через
Реєстрація
 

Пітер Сіґал
 
Пітер Сіґал (Peter Segal)
Біографія
 

Пітер Сігал - американський режисер, продюсер, актор і сценарист. В світі кінематографа відомий як режисер фільмів комедійного жанру.

З'явився на світ в 1962 році. У 1994 році Пітер отримав диплом в Школі кіно та телебачення «USC School of Cinema-Television». В цьому ж році вперше дебютував в кіно як режисер, поставивши комедію «Голий пістолет 33 1/3: Останній випад», в якому головні ролі виконали Леслі Нільсен і Прісцилла Преслі. Сігал також спробував себе в якості актора, виконавши невелику роль у цій стрічці. Пітер ще кілька разів знімався в ролях своїх ранніх фільмів, його можна побачити в пригодницькій комедії «Мої дорогі американці» (1996) і «Божевільний професор 2: Сім'я Клампів» (2000).

З 2000-х років режисер активно і плідно працює над своїми новими картинами. З невеликим інтервалом з-під його крила виходять фільми «Управління гнівом» (2003), «50 перших поцілунків» (2004), «Все або нічого» (2005) і «Напруж звивини» (2008). Майже у всіх цих фільмах на головні ролі був запрошений Адам Сендлер. Ще одним «улюбленцем» режисера є Ден Ейкройд, який знявся у нього в «50 перших поцілунків», «Тюхтій Томмі» і «Мої дорогі американці».

Наступна телевізійна комедія Сігала під назвою «В безпеці» була закінчена в 2010 році. Стрічку було знято режисером за власним сценарієм, над яким він працював разом зі сценаристом Ріком Шварцлендером.

В 2011 Пітер приєднався до складу режисерів комедійного серіалу «Безстидники» і паралельно працював над телевізійної стрічкою «Prodigy Bully», яка вийшла на екрани в 2012. А через рік глядачі змогли насолодитися новою комедією «Вибійний реванш» про двох «старих» боксерів, які вирішили знову випробувати свої сили, повернувшись на ринг, ролі яких виконали дві живі легенди кінематографа - Роберт Де Ніро і Сильвестр Сталлоне. Прем'єра стрічки відбулася в грудні 2013 року. Зараз режисер працює над створенням свого нового дітища - комедійного фільму «Харві».

Пітер Сігал одружений на зубній лікарці Лінді.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1
Коментарі
 
Ім’я
21 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw