Анна Cеменович


Анна Семенович
Дата народження:
01 березня 1980

Рейтинг персони

1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російська співачка, акторка, телеведуча та фігуристка.

Анна Григорівна Семенович народилася 1 березня 1980 року в Москві, СРСР (зараз це столиця Росії), у сім'ї Тетяни Дмитрівни та Григорія Тимофійовича Семенович. У неї є молодший брат Кирило. Із 3 років майбутня співачка займалася фігурним катанням. Після закінчення школи Анна вступила до Московської державної академії фізичної культури. Наставниками Семенович були багато заслужених тренерів і майстрів спорту. Фігуристка встигла попрацювати в парі з Максимом Качановим, Володимиром Федоровим, Романом Костомаровим, Денисом Самохіним. Анна багато разів виступала на різних конкурсах і чемпіонатах, завойовуючи навіть призові місця. Коли Семенович був 21 рік, вона отримала серйозну травму меніска. Подальша операція змусила її піти зі спорту та повернутися з США (місце тренувань) в Росію. Так почалася музична кар'єра співачки.

Спочатку Анна виступала в колективі "Ангели Чарлі". Але група не протрималася довго і через фінансові труднощі розпалася. Семенович запросили на телебачення, де вона працювала, поки її не запримітили продюсери "Блестящих". Участь у цьому колективі принесла співачці величезну популярність.

Якщо говорити про кінокар'єру Анни, то її дебют відбувся в 2004 році з епізодичних ролей у серіалах "Холостяки", "Бальзаківський вік або Всі чоловіки сво...".

У фільмографії Семенович як акторки також варто відзначити такі картини, як "Іронія долі: Продовження" (2007), "Гітлер капут" (2008), "Ржевський проти Наполеона", "Велика ржака" (обидві 2012).
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар