Кірілл Серебренніков


Персона - Кірілл Серебренніков
Like
Кирилл Серебренников
Дата народження:
07 вересня 1969

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський режисер театру і кіно і сценарист. 

Народився в Ростов-на-Дону, Росія. 

Мати - вчителька російської мови і літератури, батько - лікар - хірург.

В 1992 році з червоним дипломом закінчив факультет фізики Ростовського Державного Університету. Ще будучи студентом зайнявся режисурою: спочатку в любительській студії "69", з 1990 року - на професійній сцені. За сім років поставив десять спектаклів у всіх, окрім лялькового, місцевих театрах: приватного театру "Ангажемент", Академічного театру драми імені Максима Горького, Академічного театру юного глядача. 

Постановки неодноразово визнавалися кращими спектаклями сезонів і отримували призи на всеросійських фестивалях. З 1991 року починає працювати на телебаченні - спочатку в телекомпанії "Південний регіон", потім в державній ДонТР. За сім років зняв близько 100 рекламних роликів. 

В 1998 році захопився кінематографом: зняв телесеріал, документальний фільм і кінокартину. Перша постановка в Москві - спектакль "Пластилін" по п'єсі В. Сигарева в центрі драматургії і режисури п/р А. Казанцева і М. Рощина. 

У кіно дебютував фільмом "Таємниці грози" (1998, документальний). Серед його робіт у кіно такі картини як "Ластівка" (1999), "Щоденник вбивці" (2002), "Рагін" (2004), "Зображуючи жертву" та інші.Ім’я:
13 липня 2020
Ваш коментар