Сара Шахі


Sarah Shahi
Дата народження:
10 січня 1980

Рейтинг персони

5.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Американська актриса, продюсер і модель.

Сара Шахі народилася 10 січня 1980 року в Елесі, штат Техас, США, в родині дизайнера інтер'єрів іспанки Махмонір й іранця Аббаса Шахі. Крім Сари, в сім'ї була ще донька Саманта і син Сайрус. З восьми років батьки водили її на конкурси краси. Коли Шахі було 10 років, її батьки розлучилися. Майбутня актриса відвідувала школу Трініті. Закінчила Далласький південний методичний університет за спеціальностями англійська мова й опера. У 1997 році Сара перемогла на конкурсі краси Міс Форт-Уерт США.

Акторську кар'єру Шахі розпочала в 2000 році, коли переїхала в Лос-Анджелес, з епізодичних ролей у серіалах "Кручене місто" й "Міські хлопці", а також з невеликої участі у фільмі "Доктор "Т" і його жінки".

Через рік актриса почала зніматися в серіалі "Шпигунка", де була в семи епізодах. Ще через рік вона засвітилася в картині "Старе загартування".

У 2005 році Сара зіграла в стрічці "Більше, ніж любов", а також в одному епізоді шоу "Надприродне".

Починаючи з 2007 року, Шахі виконувала одну з головних ролей в серіалі "Життя як вирок", де була в 32 епізодах.

У 2011 році актриса почала зніматися в головній ролі в серіалі "Посередник Кейт", а також взяла участь у фільмі "Я не знаю, як вона робить це".

2012 рік у кар'єрі Сари запам'ятався картиною "Нестримний". Через рік вона почала свій шлях в серіалі "Підозрюваний", де знялася в 50 епізодах.

Сара Шахі заміжня з актором Стівом Хоуі. У пари є троє дітей.Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар