Вінесса Шоу


Vinessa Shaw
Дата народження:
19 липня 1976

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Вінесса Шоу - американська актриса в кіно і на телебаченні, відома за ролями у фільмах «Холод в липні», «Після падіння» і «Недитячі ігри».

Вінесса народилася 19 липня 1976 року в Лос-Анджелесі (Каліфорнія) в сім'ї Ларі Шоу та американської актриси Сюзан Даманті Шоу. В роду Шоу переплітаються представники різних національностей (вихідці з Німеччини, Ірландії, Мексики, Швеції та Італії), а її дідусь Вінсент був євреєм, що посприяло зміні букви «а» в її імені на «і».

Перший справжній виступ на сцені для Вінесси відбувся, коли їй виповнилося 10 років, в акторському таборі «UCLA» в Лос-Анджелесі. Після цього в 11 років Шоу гастролювала з дитячим вокальним фольклорним колективом Пітера Елсопа. Перед початком кінокар'єри Вінесса в 1989 році підписала контракт з модельним агентством «Elite Models», завдяки якому з'явилася в декількох рекламних роликах і брала участь у показах. Шоу вчилася в коледжі «Barnard» в Нью-Йорку, проте кинула навчання заради акторської кар'єри.

Дебют на екрані для Шоу відбувся в 1981 році в одній з головних ролей (Енджел) у фільмі жахів «Дім, милий дім» режисера Нетті Пенья. Після цього актриса відточувала свою професійну майстерність на телебаченні, її можна було побачити в таких фільмах як «Довга дорога додому», «Country Estates», а також серіалах «Вона написала вбивство», «Торкелсони», «Поліцейський під прикриттям» і «Ідеальний злочин». У 1992 році Вінесса знялася в повнометражній спортивній комедії «Сонечка», а через рік виконала одну з помітних ролей діснеївського фільму «Фокус-покус».

У 1999 році Шоу була запрошена на проби до Стенлі Кубрика в його фільм «З широко закритими очима», і незабаром глядачі змогли побачити її в епізодичній ролі ВІЛ-інфікованої повії Доміно. В одному зі своїх пізніших інтерв'ю Вінесса розповіла, що саме Кубрик став її натхненником і наставником для подальшого продовження акторської діяльності. За наступні п'ять років Шоу встигла зіграти ролі в близько 10 різних фільмах в кіно і на телебаченні, серед них картини «Сімдесяті» Пітера Уернера, «Вага води» з Шоном Пеном, «40 днів і 40 ночей» Майкла Леманна, фільм Вуді Аллена «Мелінда і Мелінда», де Вінесса виконала невелику роль Стейсі.

До 2006 року актриса переважно знімалася в малобюджетних фільмах. Як раз в цей період режисер Олександр Ажа, побачивши Вінессу в «З широко закритими очима», запропонував їй зіграти одну з головних ролей в його новому фільмі жахів «У пагорбів є очі». Вінесса з'явилася на офіційному постері до прем'єри картини. А сам фільм був дуже добре прийнятий глядачем і зібрав відмінну суму в прокаті.

У 2007 році Вінесса з'явилася на екранах разом з Крістіаном Бейлом і Расселом Кроу в рімейку знаменитого вестерну «3:10» («Потяг на Юму»), в тому ж році вона виконала одну з ролей в американо-німецькій драмі Франческо Лусенте «Гнила дорога». А вже через рік глядачі змогли оцінити акторський талант Шоу відразу в трьох нових картинах: мелодрамі «Коханці» (де її партнерами по зйомках стали Хоакін Фенікс і Гвінет Пелтроу), драмі Джейсона Фріланда «Вечірка в саду» і фільмі жахів «Потяг далі не йде» (де вона виконала головну роль).

Наступна помітна роль очікувала Вінессу в 2011 році, коли вона з'явилася в образі головної героїні у трилері режисера Макінова «Недитячі ігри». І в тому ж році вона знялася в ще одному трилері Роберта Селестіно «Прощання». Через кілька років актриса засвітилася в кримінальній драмі Стівена Содерберга «Побічний ефект», драмі Дерріка Борте «Зірки» і серіалі «Рей Донован».

У 2014 році Вінесса Шоу поповнила свій список ролей ще двома головними образами - в кримінальному трилері Джима Міклі «Холод в липні» і драмі Заара Клейна «Після падіння». Також вона з'явилася в ролі Мімі в бойовику Трістана Паттерсона «Джентльмен грабіжник». Зараз актриса зайнята в зйомках нової драми «Втрата», яку обіцяють випустити на екрани вже в 2015 році.Постери
Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар