Алессандро Сіані


Alessandro Siani
Дата народження:
17 вересня 1975

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Алессандро Сіані (справжнє ім'я Алессандро Еспозіто) - італійський актор, режисер і сценарист, відомий за ролями у фільмах «Ласкаво просимо на південь» і «Принцеса і жебрак».

Алессандро народився 17 вересня 1975 в Неаполі. Перші кроки у своїй кар'єрі він зробив на сцені кабаре «Tunnel Cabaret» в Санта Кларі. У 1995 році він виграв приз «Premio Charlot» як кращий комедійний актор. У 1998-1999 роки Сіані з'являється в серії неаполітанського комедійного шоу «Telegaribaldi» на регіональному телебаченні. Трохи пізніше Алессандро брав участь в іншому шоу - «Pirati» на чолі з актором Бьяджл Іццо. У 2003 році Сіані працював на національному телебаченні в комедійній передачі «Bulldozer» на каналі «Rai 2». Телевізійний образ Алессандро прийшов до смаку широкій аудиторії телеглядачів в Італії. Крім того він з'являвся в телевізійних проектах «Domenica In» і «Guarda che luna».

Алессандро Сіані зарекомендував себе також і в якості талановитого театрального актора. Шоу «Fiesta» з його участю набрало широкої популярності в Італії та за її межами, і зробило Алессандро популярним і впізнаваним. Спектакль проходив в театрі «Diana» у Неаполі при повних аншлагах протягом місяця, а після цього було вирішено випустити DVD однойменного шоу, записана версія розійшлася тиражем більше 26000 примірників.

У кінематографі Сіані дебютував в 2006 році відразу головною роллю Маріано у комедії Франческо Раньєрі Мартінотті «Я йду, тому що я теж тебе люблю». Крім того Алессандро вперше став співавтором сценарію разом з режисером картини. Перший досвід у кіно приніс акторові приз за кращу чоловічу роль на кінофестивалі «Giffoni».

У тому ж 2006 році на екрани вийшов ще один фільм за участю Алессандро «Канікули в Нью-Йорку» режисера Нері Паренті, де він виконав роль Лалло. Паралельно з кіно Сіані продовжував роботу на телеканалі «Rai 2» у футбольній передачі «Quelli che il calcio» і програмі «Libero».

Наступною роботою в кіно стала роль в ще одному фільмі Нері Паренти - комедії «Різдво в круїзі», де Сіані виконав одну з головних ролей разом з Крістіаном де Сікою і Мішель Ханзікер.

У 2008 році на екрани вийшла нова комедія Франческо Раньєрі Мартінотті «Вдруге ти ніколи не забудеш», в якому Сіані виступив у головній ролі в парі з Елізабеттою Каналіс. Крім того Алессандро знову співпрацював з Мартінотті в якості сценариста.

На початку другого десятиліття нового століття з інтервалом у рік вийшли три комедії, в яких зіграв Алессандро. Восени 2010 року відбулася прем'єра комедії режисера Лука Міньері «Ласкаво просимо на південь», Сіані виконав у ній одну з головних ролей разом з Клаудіо Бізіо. А в 2012 році пара з'явилася в продовження історії - «Ласкаво просимо на північ», створеного тим же режисером.

Тим часом Алессандро встиг знятися в комедійній стрічці Алессандро Дженовезі «Гірший тиждень в моєму житті», а також озвучити одного з персонажів анімаційного фільму «Тачки 2».

У лютому 2013 року відбулася прем'єра першого фільму Сіані, створеним ним в якості режисера. У своїй комедії «Принцеса і жебрак» Сіані виступив також як автор сценарію і виконавець головної ролі. Разом з ним у стрічці зіграли Крістіан де Сіка і Сара Фельбербаум. Режисерський дебют Алессандро мав хороший комерційний успіх, зібравши в прокаті 4,2 мільйона євро тільки за перші чотири дні показів.

Зараз Сіані працює над своїм новим фільмом «Si accettano miracoli», робота над яким повинна завершитися в 2015 році.
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 04 листопада 2014 15:32
0
)))))
.