Терсем Сінгх

Увійти через
Реєстрація
 

Терсем Сінгх
 
Терсем Сінгх (Tarsem Singh)
Дата народження: 26 травня 1961 1961-05-26
Біографія
 

Індійський режисер, сценарист і продюсер.

Народився в Індії. Повне ім'я - Тарсем Дхандвар Сінгх.

Дитинство провів в Ірані, де працював його батько, а потім у Гімалаях, куди батько направив його вчитися. Навчався в школі Бішопа Коттона в Шимлі, потім в Університеті Делі. В 24 роки переїхав до США.

Тарсем закінчив художній коледж в каліфорнійському місті Пасадена. Кар'єру режисера розпочав у 1990-ті роки в якості кліпмейкера. Серед найбільш відомих його відеокліпів - "Hold On" (En Voque), "Sweet Lullaby" (Deep Forest) та інші. Найбільш успішним стало відео на пісню "Losing My Religion" групи R.E.M, яке виграло в шести номінаціях на MTV Video Music Awards в 1991 році.

Потім Тарсем зайнявся зйомками реклами (яку він знімає і в даний час). Усього на його рахунку десятки рекламних роликів для таких відомих брендів як Nike, Coca-Cola, Pepsi, Motorola та інші.

Дебютом в якості кінорежисера стала повнометражна картина "Клітка" (2000) з Дженніфер Лопес у головній ролі. Протягом декількох років Тарсем знімав свій другий фільм "За межею", вперше показаний на фестивалі в Торонто у вересні 2006 року. Третім повнометражним фільмом Тарсема стала картина "Війна Богів: Безсмертні" (2011) заснована на давньогрецьких міфах, присвячених подвигам Тесея.

Є комерційним директором компанії "Radical Media".

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
7.0 / 10 Голосів: 1
Коментарі
 
Ім’я
27 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw