Роб Сітч


Rob Sitch
Дата народження:
17 березня 1962

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Роб Сітч - австралійський режисер, актор, сценарист і продюсер. Народився 17 березня 1962 року в Мельбурні, Австралія. Рідний брат Грег Сітч також кінематографіст.

Після закінчення школи займався медициною і отримав диплом за спеціальністю медичного працівника і хірурга. Закінчивши навчання, практикував отримані знання в пологовому відділенні лікарні «Royal Womans Hospital» у Мельбурні.

У 1986 році Сітч став співавтором (разом з Санто Чілауро) радіовистави «Грем і полковник». А з 1989 по 1991 рік писав сценарії і виступав в радіо передачі «D-Generation Breakfast Show». На початку 1990-х років Роб вирішив перекваліфікуватися. І вже в 1991 році з'явився в одній з головних ролей короткометражної комедії режисера Теда Емері «Turn it up». У 1992 році Сітч виконав роль в серіалі «Вечірнє шоу», де, крім того, виступив як співрежисер і автор сценарію.

З 1993 року Сітч є власником невеликої кіностудії «Working dog production» разом з Санта Чілауро, Джейн Кеннеді і Томом Глейснером.

У 1997 році пише сценарій, який перетворює в комедію «Замок» з Майклом Кейтоном в головній ролі. В 2000 на світ народжується новий фільм Роба «Тарілка» про несподівану історії під час знаменної події - першої висадки на Місяці. Роб також знаходився в рядах продюсерів цієї картини. Кілька років поспіль після прем'єри фільму Сітч писав сценарії до серіалів і телевізійних фільмів, а в 2008 засвітився як актор в серіалі «Hollowmen», який сам же і знімав.

Після 4-річної перерви взимку 2012 року відбулася прем'єра нового фільму Сітча - мелодрами «Все, крім любові» («Any questions for Ben?"). Сопрдюсером і співавтором сценарію Роба став його давній колега і приятель Санто Чілауро. В тому ж році Роба можна було побачити на екранах в комедійній стрічці Теда Емері (у якого Роб багато років тому вперше спробував себе в якості актора) «Кет і Кімдерелла».

Роб Сітч одружений на актрисі Джейн Кеннеді. На сьогоднішній день у Роба вже є 5 спадкоємців.
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар