Коді Сміт-МакФі


Kodi Smit-McPhee
Дата народження:
13 червня 1996

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Австралійський актор.

Сміт-МакФі народився в Аделаїді, Південної Австралії, в родині Соні і Енді МакФі. Його батько є актором і колишнім професійним бійцем. Його сестра, Сіано Сміт-МакФі, теж є акторкою.

Першою повнометражною роллю Сміт-МакФі була у фільмі «Забуті бажання», за який він заробив премію «AFI» кращому молодому актору в 2007 році, як і номінацію за кращу чоловічу роль. Його поява у фільмі 2009 року «Дорога» принесла йому номінацію на премію «Critics 'Choice Award» кращому молодому актору і номінацію на премію AFI як кращий міжнародний актор в 2010 році. У наступному році, він знявся у фільмі «Впусти мене», за участь у якому він отримав номінацію на «Critics Choice Award» кращому молодому актору 2010 року; в цьому ж році його також номінували за фільм «Відповідність Джека». У 2012 році, він знявся у фільмі «Конгрес». Прем'єра фільму відбулася в 2013 році на престижному кінофестивалі в Каннах.

Потім, Сміт-МакФі з'явився в мультфільмі «Паранорман», в якому він віддав голос головному герою Норману. Мультфільм був номінований як «Найкращий анімаційний фільм» на церемонії «Оскар» 2013 року, а також отримав номінацію на премію «BAFTA» за кращий анімаційний фільм 2013 року. Пізніше, в цьому ж році, Сміт-МакФі отримав роль у фільмі «Мертва Європа», прем'єра якого була показана на кінофестивалі в Торонто 2012 року. Його наступна роль була в фільмі «Дика природа Джеймса» в головній ролі Джеймса. Він також знявся у фільмі «Загальне керівництво птахолова», прем'єра якого відбулася на кінофестивалі «Трайбека» 2013 року, і зіграв Бенволіо в кіноадаптації «Ромео і Джульєтта». Він знявся у фільмі студії 20th Century Fox «Планета мавп: Революція» (2014 року). Проект об'єднав його з режисером Меттом Рівзом, з яким він раніше працював у фільмі «Впусти мене».

У 2013 році, Сміт-МакФі знявся в науково-фантастичному бойовику «Молодь». Прем'єра фільму відбулася на кінофестивалі в Санденсі в січні 2014 року. Незабаром після цього він зіграв головну роль у фільмі «Повільно на Захід», який був випущений в 2014 році. У березні він став частиною акторського складу восьмисерійного драматичного серіалу каналу «Nine Network» «Галліполі», який буде випущений в 2015 році, в рік, який відзначає 100-ту річницю висадки в Галліполі. 17 лютого 2015 Брайан Сінгер оголосив, що Сміт-МакФі буде грати Нічного Змія в фільмі «Люди Ікс: Апокаліпсис».Постери
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар