Метт Сміт


Персона - Метт Сміт
Like
Matt Smith
Дата народження:
28 жовтня 1982

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Англійський актор і режисер.

Меттью Роберт Сміт народився 28 жовтня 1982 року в Нортгемптоні, графство Нортгемптоншир, Англія, Великобританія, у сім'ї Лінн і Девіда Смітів. У нього є старша сестра Лаура. Майбутній актор мріяв про кар'єру футболіста, грав за молодіжні склади іменитих клубів, але серйозна травма спини в шістнадцятирічному віці поставила на цьому хрест. Метт відвідував Школу Нортгемптона для хлопчиків. Коли Сміт покінчив із футболом, його вчитель наполіг на виступі хлопчика в театральній постановці. Майбутній актор виступив, але відмовився продовжувати. Але вчитель і тут умовив Метта вступити в Національний молодіжний театр в Лондоні. Пізніше Сміт вступив до Університету Східної Англії в Норвічі, графство Норфолк, де вивчав майстерність гри та літературну творчість.

Актор дебютував у кінематографі у 2006 році з фільму Браяна Персівала "Рубін в імлі" і з епізодичної ролі в шоу "Театр шедеврів".

Перші цікаві проекти в кар'єрі Метта з'явилися у 2010 році. Тоді він зіграв у роботі режисури Бенедека Флігауфа "Черево", а також почав свій шлях у серіалі "Доктор Хто", який приніс йому чималу популярність. До 2014 року британець знявся у 54 епізодах шоу.

Протягом 2013-2014 років фільмографію Сміта поповнили такі картини, як "День Доктора" (2013) і "Як спіймати монстра" (2014).

У період із 2015 по 2017 роки актор узяв участь у створенні стрічок "Термінатор: Генезис", "Гордість і упередження та зомбі" (обидві 2015) й у створенні серіалу "Корона" (20 епізодів).


ПостериІм’я:
13 липня 2020
Ваш коментар