Джерні Смоллетт


Персона - Джерні Смоллетт
Like
Jurnee Smollett
Дата народження:
01 жовтня 1986

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса.

Смоллетт народилася в Нью-Йорку в розпочала свою кар'єру будучи дитиною зі зйомок в рекламних роликах разом зі своїми чотирма братами і сестрою, включаючи Джуссі Смоллетта. Вона народилася в змішаній родині; її мати - афро-американка, а батько був євреєм, який емігрував з Польщі.

У п'ятирічному віці вона дебютувала на телебаченні, а потім отримала другорядну роль в афто-ситкомі ABC «Тусуватися з містером Купером». У 1994 році вона отримала свою першу регулярну роль на телебаченні, в іншому ситкомі ABC «На моїй площі», де знімалася зі своїми братами і сестрою. Шоу було закрито після одного сезону. У 1996 році вона з'явилася у фільмі «Джек», а також показала драматичні здібності, граючи дочка вбитого правозахисника в епізоді серіалу ABC «Поліція Нью-Йорка».

Проривом в кар'єрі Смоллетт стала головна роль в незалежному фільмі 1997 року «Притулок Єви», яка принесла їй похвалу від критиків і премію Національної асоціації кінокритиків і ряд інших премій. Восени наступного року вона приєдналася до ситкому CBS «Косбі», який покинула кілька місяців по тому.

Першу половину 2000-х Смоллетт провела граючи епізодичні ролі в серіалах «Швидка допомога», «Сильні ліки», «Доктор Хаус» і «Анатомія пристрасті». Також вона грала ролі другого плану у фільмах «Ролери», «Другий шанс» і «Великі сперечальники». До кінця десятиліття Смоллетт знялася в двох фінальних сезонах серіалу NBC «Вогні нічної п'ятниці» (2009-2011). У сезоні 2010-2011 вона мала регулярну роль другого плану в недовго проіснував серіалі CBS «Фішки. Гроші. Адвокати ». У 2013 році вона зіграла головну роль у фільмі Тайлера Перрі «Сімейний консультант», який незважаючи на негативні відгуки від критиків зібрав понад п'ятдесят мільйонів доларів в прокаті. Незабаром після цього вона приєдналася в регулярній ролі до серіалу HBO «Справжня кров». У 2013 році у неї також була другорядна роль в п'ятому сезоні серіалу NBC «Батьки».

У на початку 2015 року Смоллетт була бажаною актрисою на провідні ролі в пілотному сезоні широковещательного телебачення. Смоллетт в результаті віддала перевагу виконувати провідну жіночу роль в серіалі кабельного каналу WGN America «Підземний шлях», що розповідає про втечу рабів з однієї з плантацій в штаті Джорджія.

24 жовтня 2010 року Смоллетт вийшла заміж за музиканта Джосс Белла. Смоллетт брала участь в передвиборній агітації за Барака Обаму в ході виборчої кампанії 2008 роки 6 червня 2016 року стало відомо, що подружжя чекає появи свого первістка. 16 листопада 2016 року пара оголосила про народження сина, якого назвали Хантером Зіон Белл.


ПостериІм’я:
09 серпня 2020
Ваш коментар