Річ Соммер


Rich Sommer
Дата народження:
02 лютого 1978

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор.

Соммер народився в Толідо, штат Огайо, і виріс в місті Стіллуотер, штат Міннесота, де навчався в середній школі Окленд неповну і районну середню школу Стіллуотер. Соммер потім продовжив навчання в коледжі Конкордія в місті Мурхед, штат Міннесота, де спеціалізувався в області театру і співав у хорі. Він отримав диплом магістра мистецтв в області акторської майстерності в Університеті Кейс Вестерн Резерв у Клівленді, штат Огайо. Соммер з сім'єю живе в Лос-Анджелесі. З дружиною Вірджинією Донохью (з 2005) у нього є дочка Беатріс Грейс (2008) та син Патрік Райан (2010).

Соммер виконав свою саму помітну роль в кіно на сьогоднішній день у фільмі «Диявол носить Prada», де зіграв фінансового аналітика Дага, друга героїні Енн Хетеуей. Він з'явився в рекламних роликах для таких компаній, як Sprint Nextel і Bud Light в 2007 році, а в 2009 році він з'явився в одному з епізодів серіалу «Закон і порядок».

оммер грав регулярну другорядну роль Гаррі Крейна в серіалі «Божевільні». Також він зіграв багато епізодичних ролей в телесеріалах, серед яких «Офіс», «Чорна мітка» і «Елементарно». У травні 2012 року він почав виступати в п'єсі «Харві» на Бродвеї. У лютому 2016 року озвучив головного героя гри Firewatch - Генрі.

Ім’я:
03 березня 2021
Ваш коментар