Кан-го Сон


Персона - Кан-го Сон
Like
Kang-ho Song
Дата народження:
17 січня 1967

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Південнокорейський актор.

Сон Канха ніколи не вчився на актора, після школи грав у групах соціального театру. Потім вступив на впливову театральну компанію Кі Кук З, в якій упор робився на інстинктивну гру і імпровізацію, що послужило основою акторської бази Сона. Хоча йому часто пропонували знятися в кіно, він відмовлявся, поки не погодився брати участь у фільмі «День, коли свиня впала в колодязь» (1996) режисера Хона Сан Су. Через рік, зігравши бездомного в документальній драмі Хону Сан Су «Погане кіно», він став культовою фігурою, а після ролі гангстера, який навчає групу новобранців в кримінальній комедії «№ 3» (1997), завоював свій перший приз за кращу гру.

З тих пір він зіграв кілька ролей другого плану, включаючи яскраву роль другого плану в трилері-блокбастері «Ширі» (쉬리 1999) Кан Чже Гю. Свою першу головну роль Сон зіграв у комедії Кім Чжі Уна «Брудний король» (2000). Але в перший ряд корейських акторів Сон постало після призовий ролі північнокорейського сержанта у фільмі Пак Чхан Ука «Об'єднана зона безпеки» / 공동 경비 구역 JSA / (2000). У «Співчуття панові Помста» він виконав роль батька, що переслідує викрадачів своєї дочки. У 2002 Сон зіграв головну роль у фільмі YMCA Yagudan про першу корейської бейсбольній команді, створеної на початку XX століття, в 2003 - в заснованому на реальній історії жорстокого серійного вбивці, фільмі «Спогади про вбивство». У 2005 у нього була невелика роль в «Співчуття пані Помста» Пак Чхан Ука.

Черговий яскравою роллю Сон відзначився в 2006 році, зігравши батька, що шукає доньку, викрадену річковим чудовиськом у фільмі «Вторгнення динозавра» (в Кореї фільм подивилося більше 13 млн глядачів, а загальні касові збори склали 89 млн доларів). У 2008 році Сон закріплює за собою позицію одного з провідних корейських акторів, виконавши абсолютно різнопланові ролі у вестерні «Хороший, поганий, довбанутий» і в релігійній драмі «Таємне сяйво». Наступною роллю Сона є образ католицького священика, який став вампіром, у фільмі «Жага» Пак Чхан Ука. Фільм отримав «Приз журі» на 62-му Каннському кінофестивалі та номінацію «Кращий актор» на Asian Film Awards. У 2013 році Сон Канха разом з голлівудськими зірками зіграв в трилері «Крізь сніг» режисера Пон Чжун Хо.Ім’я:
09 серпня 2020
Ваш коментар