Міра Сорвіно


Mira Sorvino
Дата народження:
28 вересня 1967

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Американська актриса.

Батько Світи Сорвіно - американський актор сицилійського походження Пол Сорвіно. У Гарвардському університеті Міра Сорвіно вивчала синолога, її дипломна робота була присвячена расовим конфліктів в Китаї 1989 року. Після закінчення коледжу Миру прожила три роки в Нью-Йорку. Як і багато інших молоді актори, в очікуванні ролей вона бралася за будь-яку роботу.

На фільм «Серед друзів» (1993) Миру була прийнята на роботу в якості третьої асистента режисера. Однак незабаром її підвищили до помічника директора картини, а потім запропонували і головну роль.После декількох незначних ролей у фільмах «Телевікторина» і «Барселона» в 1995 році вона отримала визнання критиків за роль повії Лінди Еш у фільмі Вуді Аллена «Велика Афродіта», яка принесла їй премії «Оскар» і «Золотий глобус» як кращій актрисі другого плану.

У 1996 році Сорвіно увійшла в список 50 найкрасивіших людей, складений журналом «People». Вона також знялася у фільмі «Ромі і Мішель на зустрічі випускників» (1997), який мав скромний успіх в прокаті, а також зіграла роль Мерилін Монро в HBO телефільмі «Норма Джин і Мерилін». У наступні роки Сорвіно знімалася в незалежних і низькобюджетних фільмах. У 2005 році вона знялася в телефільмі каналу Lifetime «Живий товар», за який була номінована на «Золотий глобус». З останніх проектів Сорвіно були помітними ролі в міні-серіалі «Ленінград» і фільмі «Багаторазові сарказми».Постери
Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар