Кевін Спейсі


Kevin Spacey
Дата народження:
26 липня 1959

Рейтинг персони

7.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Актор, продюсер, режисер, сценарист

Кевін Спейсі Фоулер народився в Саут-Оранжі, штат Нью-Джерсі, в родині технічного письменника і секретаря. У нього є старша сестра Джулі і брат Ренді. Коли Кевіну було всього чотири, сім'я переїхала до Південної Каліфорнії.

Хлопчика відправили вчитися до військової школи, але він був виключений за погану поведінку. Кевін направив свою енергію на акторську майстерність і поступив до драматичної школи Четсворт, яку з успіхом закінчив. Колишній однокласник Спейсі, Вел Кілмер, порадив хлопцю продовжити освіту у відомій Джульярдській школі, в Нью-Йорку. Два роки по тому Кевін кинув Джульярд щоб приєднатися до Шекспірівського фестивалю.

Після різних ролей на сцені і телебаченні, Кевін Спейсі починаючи з фільмів "Ділова жінка", "Нічого не бачу, нічого не чую" і "Гленгаррі Глен Росс" переходить на великий екран. У середині 90-их актор прославився завдяки участі в таких популярних картинах як "Підозрілі особи" Брайана Сінгера та "Сім" Девіда Фінчера. Спейсі отримав Оскар за роль другого плану в кримінальному трилері Сінгера. Після драми "Час вбивати" Джоела Шумахера і "Секретів Лос-Анджелеса" Кевін Спейсі зіграв у драмі Сема Мендеса "Краса по-американськи". Цей фільм приніс йому не тільки другу статуетку Оскар, а й став одним з найвідоміших в його кар'єрі.

Дві премії Американської кіноакадемії дозволили акторові вибирати ролі у найрізноманітніших проектах. Спейсі скористався цією творчою свободою. Наступними були "Заплати іншому", фантастична драма "Планета Ка-Пекс", шпигунська комедія "Остін Пауерс: Голдмембер", трилер "Сполучені штати Ліланда" та ін. У 2004 році на екрани вийшла біографічна стрічка "Біля моря" про виконавця Боббі Дарена, в якій Спейсі не тільки зіграв, але також був продюсером, зняв і виступив в ролі одного зі сценаристів.  

З 2013 року актор грає в телевізійному політичному серіалі "Картковий будинок" амбітного конгресмена Френка Андервуда. Кожен новий сезон цей персонаж завойовує все більше влади і могутності. Серед продюсерів і режисерів "Карткового будинку" можна побачити такі шановані імена як Девід Фінчер, Джоел Шумахер, Джоді Фостер, Тоні Гілрой та ін. Ця роль принесла Спейсі номінації на Золотий глобус і Еммі, а в 2015 році він отримав премію Глобус.Постери
Ім’я:
28 вересня 2021
Ваш коментар