Нік Стал


Nick Stahl
Дата народження:
05 грудня 1979

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор.

Місце народження: Харлинген, Техас, США.

Був молодшим серед трьох дітей сім'ї, яку його батько покинув, ще коли хлопчик був маленьким. Впевненість у своєму бажанні стати актором прийшло до майбутньої зірки кіноекранів у віці чотирьох років. Саме в тому віці він маленьким хлопчиком пішов з мамою на свій перший дитячий спектакль. Так він починає відвідувати школу танців, після чого його помічає агент з акторства.

Перші ролі припадають на рекламні відео. У віці тринадцяти років грає у фільмі "Людина без обличчя", виконавши маленького друга персонажа Мела Гібсона. Ця роль робить початківця артиста примітною особою, що в майбутньому дарує і привабливі пропозиції. Перед цим же він "засвітився" в телевізійній стрічці "Втеча від смерті" (1991).

Після прориву фільму з Мелом Гібсоном, Нік Стал і далі грає підлітків і молодих людей, які рідко головні герої. Звичні для його ролей образи героїв з внутрішніми проблемами, на що вплинули якісь драматичні обставини. Це знову таки телевізійні фільми, як наприклад "Пробачене вбивство" (1994), "Блакитна річка" (1995) та інші. Його напарниками по знімальному майданчику стають Сьюзен Сарандон, Майкл Медсен, а надалі й інші відомі актори, наприклад Арнольд Шварценеггер ("Термінатор 3: Повстання машин" 2003). У 1998 році знімається у військовій драмі Теренса Маліка "Тонка червона лінія" з приголомшуючим акторським складом. Далі актор продовжує зніматися в проектах, які не завжди дуже відомі і є так би мовити "інді". У період з 2003 по 2005 грає в серіалі "Карнавал", знятого телеканалом HBO, правда проект, незважаючи на його популярність серед глядачів, не продовжують на другий сезон. У 2005 його можна побачити в "Місті гріхів" за коміксами Френка Міллера, де Стал виконує роль Жовтого Ублюдка.

У 2009 році актор одружується на Роуз Мерфі, що дарує парі дочку Марло. Проте через кілька років, а саме в 2012 році вони розходяться. Правда Нік Стал так і не підписує документи про розлучення, що завдає чимало клопоту його дружині. Справа в тому, що актор приймає наркотики і страждає від алкоголізму. У цей період у нього починаються часті проблеми з законом. Наприклад його звинувачують у непристойній поведінці і домаганні, після інциденту в магазині з фільмами для дорослих.

Після виходу фільму "Астрал на вулиці Арлетт" (2011), актор на деякий час пропадає, що приводить його дружину в поліцію. Як виявилося пізніше, він просто таємно був у лікарні, де проходив реабілітацію. Актора не могли знайти з тієї причини, що він не носить з собою мобільний телефон, щоб його ніхто не турбував.

Більшість останніх фільм з його участю виходять або в обмежений прокат, або ж відразу на DVD.

Ім’я:
18 січня 2021
Ваш коментар