Бен Стіллер


Ben Stiller
Дата народження:
30 листопада 1965
Посилання:
Фан сайт

Рейтинг персони

8.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Американський актор, сценарист, режисер і продюсер.

Народився у Нью-Йорку в сім'ї відомих акторів-коміків Джері Стіллера і Анне Меара

У 1983 році поступив в університет штату Каліфорнія на відділення кінематографа, через 9 місяців кинув і повернувся до Нью-Йорка, де записався на акторські курси. У 1985 році Стіллер привернув до себе увагу роллю в п'єсі "Будинок синього листя" Джона Гуаре. В цей же час він знімає короткометражні фільми, одну з його стрічок — 10-хвилинну пародію на фільм Скорсезе "Колір грошей", де він зіграв роль Тома Круза, в 1987 році придбав телеканал NBC для теле-шоу "Суботнім вечором в прямому ефірі". Його почали запрошувати зніматися в кіно. 

Бен Стіллер дебютував на великому екрані в 1987 році у фільмі Стівена Спілберга "Імперія сонця". У 1989 році Стіллер з'явився в теле-шоу "Суботнім вечором в прямому ефірі". У 1992 році почав вести гумористичну програму на MTV "Шоу Бена Стіллера", одночасно граючи невеликі ролі у кіно. 

У 1994 році Стіллер поставив комедію "Реальність кусається", в 1996 році зняв чорну комедію "Кабельник" з Джимом Керрі в головній ролі. Не обмежуючи себе режисурою, Стіллер вирішив спробувати себе в якості актора у інших постановщиків. У 1998 році, знявшись у фільмі "Дещо про Мері", він виходить на пік слави. Комедії з його участю починають виходити щорік і стають самими касовими зі всіх, що знімаються в Голлівуді. Серед його найбільш популярних фільмів — "Знайомство з батьками", "Зразковий самець", "А ось і Поллі" "Знайомство з Факерами", "Ніч в музеї", а також задуманий і озвучений ним мультфільм "Мадагаскар".
Постери
Ім’я:
23 квітня 2021
Ваш коментар