Остін Стовелл


Персона - Остін Стовелл
Like
Austin Stowell
Дата народження:
24 грудня 1984

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Американський актор.

Остін Майлз Стоуелл народився 24 грудня 1984 року в Кенсінгтоні, штат Коннектикут, США, у родині колишнього сталевара Роберта і шкільної вчительки Елізабет Стоуелл. Остін був молодшою дитиною в родині. У 2003 році Стоуелл закінчив Берлінську школу, штат Коннектикут. Після цього він вступив до Факультету драматичного мистецтва Коннектикутського університету в місті Сторрс, де в 2007 році отримав ступінь бакалавра мистецтв. Там майбутній актор навчався на відділенні школи витончених мистецтв. В цей же час Остін почав театральну кар'єру, з'явившись у декількох постановках.

Дебют Стоуелла в кінематографі відбувся в 2009 році з епізодичної ролі в серіалі "Секретна дівчина". Двома роками потому актор зіграв невелику роль у фільмі Чарльза Мартіна Сміта "Історія дельфіна".

2012 рік для Остіна запам'ятався участю у стрічці Денні Муні "Молоді серця", де він виконав одну з головних ролей. Через рік в його фільмографії з'явилася стрічка Дам’єна Шазелла "Одержимість". Там Стоуеллу дісталася роль другого плану.

У 2015 році вийшов фільм Стівена Спілберга "Шпигунський міст", у якому персонаж Остіна Стоуелла є одним з головних дійових осіб.Ім’я:
22 лютого 2020
Ваш коментар