Робін Суікорд


Персона - Робін Суікорд
Like
Robin Swicord,

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська сценаристка, режисер, продюсер і акторка.

Робін Стендер Суікорд народилася 23 жовтня 1952 року в Колумбії, Південна Кароліна, США, у сім’ї Джин Керолл Суікорд і бізнесмена Генрі Грейді Свікорда-другого. У Робін є брат Стівен. Сімейство Суікорд багато переїжджало через зайнятість батька у військовій сфері. Більшу частину свого дитинства майбутня сценаристка провела в Барселоні, Іспанія. Після цього Робін переїхала до Флориди, де закінчила Університет штату Флорида. Там вона вивчала англійську мову й театр, зокрема написання сценарію. За часів навчання Суікорд працювала фотографом у шкільній газеті "Florida Flambeau".

Дебют сценаристки в кінематографі відбувся в 1980 році з фільму "Вбити Фіделя".

Протягом 90-х років ХХ століття в фільмографії Робін з'явилися такі картини, як "Маленькі жінки" (1994), "Матильда" (1996), "Практична магія" (1998).

Період з 2005 по 2008 роки став найуспішнішим в кар'єрі Суікорд. Спочатку вона стала автором сценарію стрічки "Мемуари гейші" (2005). Двома роками пізніше вона, крім звичайної ролі, зайнялася режисурою фільму "Життя за Джейн Остін". Нарешті, в 2008 році вийшла картина "Загадкова історія Бенджаміна Баттона", за який сценаристка отримала номінацію на "Оскар" за "Найкращий адаптований сценарій".

Робін Суікорд одружена зі сценаристом Ніколасом Казаном. У пари є двоє дітей.Ім’я:
24 січня 2020
Ваш коментар