Олег Тактаров


Дата народження:
26 серпня 1967

Рейтинг персони

8.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Російський актор.

Народився в місті Саров Ніжегородської області. У дитинстві почав займатися в місцевій школі САМБО у Віталія Карловича Михайлова. Олег тренувався з великим успіхом і вирішив присвятити своє життя спорту. Відмінно виступавши на змаганнях, Олег став зіркою місцевого рівня, але на цьому не зупинився. Відслужив два роки в радянській армії.

Тактаров став неодноразовим чемпіоном турнірів по джиу-джитсу. У 1994г. самбіст вирішив спробувати себе у "боях без правил" і брав участь в турнірі "Білий дракон" в Ризі, де отримав перемогу. 

Заповітною мрією для Олега став Голлівуд - він бажав зніматися в кіно, відчуваючи, що це у нього обов'язково вийде. Зібравши гроші на квиток, Олег відправився в США, де хотів досягти своєї мрії. Олег потрапив на турнір по "боям без правил", де отримав прізвисько "Російський ведмідь". Олег Тактаров став чемпіоном UFC-6. Тоді Олегу запропонували знятися у фільмі "П'ятнадцять хвилин слави" і він успішно впорався з роллю. Так і почалася акторська кар'єра Тактарова.

Олег Тактаров знімався в фільмах "Скарб нації" (реж. Йон Тартлтауб), "Поліція Майамі: відділ нравів" (реж. Майкл Манн), "Хазяї ночі" (реж. Джеймс Грей).Постери
Ім’я:
06 серпня 2021
Ваш коментар