Аня Тейлор-Джой


Anya Taylor-Joy
Дата народження:
16 квітня 1996

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Американська акторка.

Аня-Джозефіна Тейлор-Джой народилася 16 квітня 1996 року в Маямі, штат Флорида, США, в родині матері дизайнера та батька міжнародного банкіра. У неї є п'ять братів і сестер. Майбутня акторка деякий час жила в Аргентині, після чого переїхала у віці шести років до Лондону, Великобританія. Там Аня відвідувала підготовчу школу "Hill House", а пізніше ще Школу Північних Земель у Буенос-Айресі, Аргентина. Тейлор-Джой раніше була танцівницею та моделлю.

Дебют акторки в кінематографі відбувся у 2014 році з фільму Марка Вотерса "Академія вампірів" і з епізодичної ролі в серіалі "Молодий Морс". Протягом 2015-2016 років Аня взяла участь у створенні таких різних за якістю і популярністю картин, як "Відьма" Роберта Еггерса (2015), "Морган" Люка Скотта, "Спліт" М. Найта Шьямалана (обидві 2016).

За 2017 рік фільмографію Тейлор-Джой поповнили вельми непогані стрічки Корі Фінлі "Чистокровні" і Серхіо Х. Санчеса "Обитель тіней". Вона була номінована на премію BAFTA 2017 категорії «Висхідна зірка», а також «Премію Лондонського гуртка кінокритиків» в категорії «Молодий британський або ірландський виконавець року». Лауреат премії «Відкриття року» професійного журі Каннського кінофестивалю 2017 року.Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар